اخبار ارز دیجیتال

مسیر آینده ماینر سابق اتریوم نامشخص است

به نظر می رسد برخی از دارندگان GPU به دنبال ادغام اتریوم به فروش نیرو به پروژه های غیر رمزنگاری متوسل می شوند.

تقریباً دو هفته پس از اینکه اتریوم گذار تاریخی خود را از اثبات کار به اثبات سهام انجام داد، برخی از ماینرهای سابق اتریوم می گویند که هنوز از چگونگی حرکت رو به جلو بی اطلاع هستند.

پس از ادغام، بسیاری به توییتر رمزنگاری شدند تا درباره آنچه که فکر می‌کردند برای این ماینرهای سابق اتریوم اتفاق بیفتد صحبت کنند. در روز ادغام، کاربر توییتر hashoveride توییت کرد:

کاربر توییتر BakaMoriDesu در توییتی پیشنهاد کرد که اث ماینر سابق به دنبال حرکت به سکه سودآور بعدی است و افزود: “به عنوان یک ماینر RVN، فکر نمی کنم پس از نصف شدن دیگر سودی داشته باشد.”

کوین تلگراف با برخی از ماینرهای سابق اتریوم تماس گرفت تا بداند برنامه های آنها چگونه پیش می رود. با این حال، اجماع عمومی نشان داده است که بسیاری هنوز در مورد اقدامات بعدی خود مطمئن نیستند.

“راستش، من هنوز خودم را نمی دانم. فروش قدرت GPU به سایر سرویس های محاسباتی فشرده به اندازه eth سودآور نیست.”

اندر افزود: «من در حال انجام تحقیقات خودم هستم و شرکای من در حال بررسی گزینه‌ها هستند. آندر گفت که در حال حاضر در حال استخراج ارزهای دیجیتال نیست و فقط در حال ارزیابی بازار است.

کوین آگویر، یکی دیگر از ماینرهای سابق اتریوم، با کوین تلگراف به اشتراک گذاشت که سخت افزار خود را به شریکی که از آن برای استخراج سکه های دیگر استفاده می کرد فروخته است.

من کمی از نتایج ماشین ماینینگ ناامید هستم، اما در نهایت به من و خانواده ام در گذر از همه گیری کمک کرده است.نویسنده: Judith BannermanQuist

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا