اخبار ارز دیجیتال

متاورس در حال آزمایش محدودیت های قانونی است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

رویدادها و فضاهای دیجیتال در چند سال اخیر بیشتر و بیشتر محبوب شده اند، اما آیا واقعیت دیجیتال مکان مناسبی برای انواع لحظات، مانند مراحل دادگاه است؟

بر کسی پوشیده نیست که در چند سال گذشته بسیاری از رویدادهای فیزیکی دیجیتالی شده و به طور کامل در واقعیت مجازی دیجیتالی شده اند.

اخیراً، در کلمبیا، یک قاضی محلی تصمیم گرفت جلسات دادگاه را به عنوان یک آزمایش فناوری به Metaverse بیاورد. این یک دعوی حقوقی مدنی شامل یک تصادف رانندگی بود که “تا حدی” بیشتر در متاورس پیشرفت کرد.

در حالی که بسیاری بر این باورند که متاورس زندگی اجتماعی ما را تغییر می دهد، این سوال مطرح می شود که آیا واقعیت دیجیتال در لحظات کلیدی اجتماعی مانند محاکمه، جایی که ممکن است آینده یک فرد در خطر باشد بسیار مفید است یا خیر؟ کارلو دی آنجلو وکیل، برای درک بهتر نقش احتمالی متاورس در نظام حقوقی.

پرونده Metaverse در کلمبیا از دیجیتالی‌سازی که سیستم‌های حقوقی در سراسر جهان در طول همه‌گیری COVID-19 به آن نیاز داشتند، دور نبود. داآنجلو گفت:

«به دلیل نیاز فوری به انجام امور دادگاه، [amid] همه گیری جهانی بدون شک پذیرش انبوه توسط هیئت منصفه Zoom و سایر خدمات ویدئو کنفرانس را تسریع کرده است. ”

D’Angelo به Cointelegraph گفت که اگرچه این جلسات Zoom برای پرونده‌های پرونده و جلسات دادگاه مفید بود، اما فناوری که او روی آن کار می‌کرد برای محاکمه هیئت منصفه مناسب نبود.

جلسه دادگاه کلمبیا در متاورس در 15 فوریه 2023 برگزار شد.منبع: رویترز

دلیل اصلی همه «نشانه‌های بصری ظریف» رو در رو است، سوگیری‌ها، نشانه‌های کلامی و غیرکلامی که از راه دور گرفته نمی‌شوند، به‌ویژه پشت آواتارهای متاورس.

«در حالی که ممکن است بتوان بر این مسائل در یک محاکمه مدنی غلبه کرد، به ویژه با رضایت طرفین، یک محاکمه جنایی فرضی نگرانی های بیشتری را ایجاد می کند.»

D’Angelo گفت که تماشای جلسات دادگاه کلمبیا باعث شد به این فکر کند که چه نشانه های فیزیکی از دست رفته است، مانند اخم کردن یک قاضی و بی قراری مخالفان.

“حمایت از طریق یک آواتار دیجیتال مانند برداشتن چیزهای خام و احساسی از تجربه است.”

او ادامه داد که اگرچه می‌توان بر برخی از این مسائل با محاکمه‌های مدنی غلبه کرد، اما محاکمه‌های جنایی مجازی همچنان نگرانی‌های بیشتری را ایجاد می‌کنند زیرا آزادی‌های فردی در خطر است.

مربوط: اخلاق متاورس: حریم خصوصی، مالکیت و کنترل

او گفت حداقل در ایالات متحده، حقوق اساسی بیش از حد در خطر است، از جمله حق متهم برای «ظهور» در دادگاه و حق «مقابله» با شاهدان دادسرا بر اساس متمم ششم قانون اساسی ایالات متحده.

D’Angelo، که خود را هم به عنوان یک وکیل و هم یک “تکنولوژیست” توصیف می کند، در مورد آینده فناوری Web3 و چگونگی پیشرفت حرفه وکالت خوشبین است. با این حال، او معتقد است که هنوز چالش‌های زیادی وجود دارد که باید قبل از اینکه دادگاه‌ها دادگاه‌ها و جلسات استماع Metaverse را اتخاذ کنند، بر آنها غلبه کرد.

“نوآوری نمی تواند به قیمت محاکمه عادلانه تمام شود.”

او گفت که آینده جلسه دادگاه Metaverse به شدت به پذیرش گسترده AR/VR توسط عموم مردم بستگی دارد. او گفت: اگر همه افراد درگیر از این فناوری راضی باشند، “ممکن است جلسات متاورس در پرونده های دادگاه ظاهر شود.”

در حال حاضر ما یک جامعه رو به رشد داریم وکیل، وکلا و سایر حقوقی موضوع آنها از نزدیک با فناوری های Web3 و نحوه تأثیرگذاری آنها بر صنعت آشنا هستند.نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا