🚨 اخبار ارز دیجیتال

ادغام اتریوم برای اثبات سهام کامل شد – چه اتفاقی می افتد؟ | مصاحبه با دکتر جولیان هاسپ

اکنون که ادغام تاریخی اتریوم (ETH) سرانجام کامل شده است و همه چیز خوب است، آینده شبکه چیست؟ با تیم وارن و دکتر جولیان هاسپ، مجریان Coffee N Crypto، اجازه دهید در مورد این و موارد دیگر صحبت کنیم.

در قسمت این هفته از Market Talk، به دکتر جولیان هاسپ، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Cake DeFi خوش آمد می‌گوییم.

دکتر جولیان هاسپ مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Cake DeFi است، یک پلتفرم آنلاین بسیار بصری که به ارائه دسترسی به خدمات مالی غیرمتمرکز اختصاص دارد. او به طور گسترده ای به عنوان یک تأثیرگذار پیشرو در فضای رمزنگاری و بلاک چین با بیش از ۱ میلیون دنبال کننده در تمام کانال ها در سراسر جهان شناخته شده است. او همچنین یک نویسنده پرفروش است و چشم انداز او این است که تا سال ۲۰۲۵ آگاهی و درک بلاک چین را به میلیاردها نفر دیگر برساند.

اخیراً ادغام‌ها در همه جا رخ داده است، با خبرگزاری‌های مختلف، اینفلوئنسرها و کانال‌های یوتیوب به بهترین شکل ممکن رویداد را پوشش می‌دهند، اما چرا ادغام اتریوم در واقع اهمیت دارد و چرا ارز دیجیتال اینقدر بزرگ است. رویداد مهمی؟ اجازه دهید جولیان آن را تجزیه کند. .

اکنون که سرانجام ادغام کامل شده است و اتریوم از Proof of Work به Proof of Stack منتقل شده است، واقعاً چه چیزی تغییر کرده است؟ آیا شبکه برای کاربران چیز متفاوتی خواهد بود؟ و آینده اتریوم چیست؟ آیا ارتقاء یا تغییرات بیشتری در آینده برنامه ریزی شده است؟

پس از همه اخبار و توجهاتی که ادغام به خود جلب کرد، بسیاری انتظار داشتند که قیمت ETH و سایر ارزهای دیجیتال به میزان قابل توجهی افزایش یا کاهش یابد. این سوال پیش می آید. ما نظر جولیان را در مورد این موضوع می شنویم.

حرکت از اتریوم به داده های جدید شاخص قیمت مصرف کننده (CPI). دیدگاه جولیان را در مورد معنای داده ها و دلیل سقوط بیت کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال به محض انتشار بشنوید. بیت کوین در حدود ۲۰۰۰۰ دلار در نوسان است. از جولیان می‌پرسم که آیا فکر می‌کند ممکن است دوباره سقوط کند و با توجه به همه عوامل اقتصاد کلان در سراسر جهان، این بار چقدر می‌تواند سقوط کند. او همچنین سطوح کلیدی قیمت بیت کوین را که تحت نظر دارد و چرایی اهمیت آنها را مورد بحث قرار می دهد.

تنظیم کن تا بتوانم صدایت را بشنوم ما در طول نمایش آماده سوالات و نظرات خواهیم بود، پس آماده باشید.

تیم وارن از Market Talks با Coffee ‘N’ Crypto هر پنجشنبه ساعت ۱۲ بعد از ظهر (۴ بعد از ظهر UTC) به صورت زنده پخش می شود. هر هفته با برخی از تأثیرگذارترین و الهام‌بخش‌ترین افراد در صنعت کریپتو و بلاک چین مصاحبه می‌شود. بنابراین، از صفحه YouTube Cointelegraph دیدن کنید و دکمه های لایک و اشتراک را برای همه ویدیوها و به روز رسانی های آینده فشار دهید.

نویسنده: Cointelegraph

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا