اخبار ارز دیجیتال

“حباب بازار اوراق قرضه ترکیده است” – ۵ نکته ای که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید

یک تونل زمانی تا نوامبر ۲۰۲۰ در اقدام قیمت BTC ظاهر می شود زیرا دلار آمریکا باعث ایجاد ضایعات برای ارزها و سهام می شود.

بیت کوین (BTC) هفته جدید را با خیره شدن به یک محیط کلان وحشی پس از ثبت پایین ترین بسته هفتگی خود در تقریباً دو سال گذشته آغاز می کند.

با ضربه زدن به دارایی های ریسک در سراسر اقتصاد جهانی و افزایش ارزش دلار آمریکا، بزرگترین ارزهای دیجیتال در حال تضعیف هستند.

پس از شروع ماه سپتامبر در سمت صعودی، اکنون به نام مستعار غیررسمی بازار کریپتو یعنی «سپتبر» عمل می‌کند و بیت کوین/دلار در حال حاضر از ابتدای ماه ۶.۲ درصد کاهش یافته است.

از آنجایی که دلار بیداد می کند و تمایل جریان اصلی برای تنوع بخشیدن به بازی های پرمخاطره تر ادامه می یابد، اخبار بدی برای هادلر به گوش می رسد که به سکه های خفته بیشتر و بیشتری چسبیده است.

از آنجایی که ماکروها در این هفته به تمرکز اصلی همه افراد ادامه می دهند، کوین تلگراف به بررسی آنچه در پیش رو برای اقدام قیمت بیت کوین وجود دارد، می پردازد.

در شرایط اقتصادی که با دوره‌های اصلی تحولات تاریخی در ۱۰۰ سال گذشته رقابت می‌کنند، هنگام ارزیابی گام‌های بالقوه بعدی بیت‌کوین باید عوامل مختلفی را در نظر گرفت.

BTC/USD با بسته شدن هفتگی به نوامبر ۲۰۲۰ باز می گردد

بر اساس داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، در حالی که با ضرر هفته گذشته (۳.۱ درصد در مقابل ۱۱ درصد) مطابقت نداشت، هفت روز گذشته همچنان پایین‌ترین بسته هفتگی بیت‌کوین از نوامبر ۲۰۲۰ بود.

با ادامه نزول، بیت کوین ساعت را به قبل از شکست برگردانده و از بالاترین حد نصف قبلی گذشته است.

نمودار کندل استیک ۱ هفته ای BTC/USD (Bitstamp).منبع: Trading View

دژاوو توسط هودلر معمولی مورد استقبال قرار نمی گیرد. اکثر خریدها و سردخانه های دو سال اخیر در حال حاضر زیر آب است.

SB Investments، تحلیلگر محبوب توییتر، «$BTC به کمترین میزان بسته هفتگی در منطقه می رسد». بسته شدن بعد از بسته شدن.

سهام نیز در تلاش برای شکستن حمایت و نگاه نزولی است. اما از سوی دیگر، این همان چیزی است که همه انتظار دارند.”

اینکه آیا بازار می تواند عقب نشینی کند یا خیر تعجب حرکت رو به بالا «بزرگترین درد» و از بین بردن سوگیری کوتاه یک بحث جایگزین مهم برای بیت کوینرها است. برای معامله گر محبوب Omz، قیمت پایانی هفته ۱۸۸۰۰ دلار است پایین محلی قانع کننده.

واگرایی RSI در جاهای دیگر، با معامله گر JACKIS، بی توجه نبوده است پرچم گذاری رسیدن هفته گذشته.

او در آن زمان در توییتی نوشت: «من در گذشته فقط دو بار به قلمروی که بیش از حد فروخته شده بود دست زدم و همیشه پایین را دقیقاً مشخص می‌کردم.

Income Sharks، یکی دیگر از حساب‌های تجاری، نیز ادعا کرد که با انتخابات میان‌دوره‌ای ایالات متحده در اوایل نوامبر، ممکن است تغییر کند، اما نگفت به پایین‌ترین حد رسیده است.

“از آسانسور پیاده شو، از پله ها بالا برو” نظر داد نمودار ۴ ساعته برای روز جاری.

به ساختن دو کف و تکیه‌گاه‌های جدید ادامه دهید، رالی‌های میانی روی میز باقی می‌مانند. این ساختار را بشکنید، این اهداف را بردارید و یک پایین جدید پیدا کنید.»

نمودار کندل استیک ۴ ساعته BTC/USD (Bitstamp).منبع: Trading View

دلار مخرب توپ هزینه های حقوق صاحبان سهام، ارز فیات

دوشنبه تازه شروع شده است و آشفتگی هفته گذشته به تلافی بازارهای کلان بازگشته است.

دلار غیرقابل توقف ایالات متحده ارزهای شرکای تجاری اصلی را تخلیه کرده است، به طوری که پوند بیت کوین امروز ۵ درصد سقوط کرد و به چند درصد برابری دلار آمریکا رسید که پایین ترین سطح آن تا کنون است.

انتظار می رود پوند/دلار آمریکا کمتر از ۱ دلار در برابر یورو ارزش داشته باشد، اما شرایط وخیم مقامات ژاپنی را مجبور کرد که به طور مصنوعی نرخ مبادله ین را در هفته گذشته حفظ کنند.

نمودار کندل ۱ روزه GBP/USD.منبع: Trading View

EUR/USD پس از شکستن به زیر ۰.۹۶ دلار برای مدت کوتاهی بازگشت کرد، در حالی که USD/JPY علیرغم مداخله ژاپن در نزدیکی بالاترین سطح خود از دهه ۱۹۹۰ باقی مانده است.

همزمان، زنگ خطر برای بازگشت اوراق قرضه جهانی به سطوح ۲۰۲۰ به صدا درآمده است.مفسر بازار، هولگر زشاپیتز هشدار داد همراه با داده های بلومبرگ:

“به نظر می رسد حباب بازار اوراق قرضه ترکیده است. ارزش اوراق قرضه جهانی در این هفته ۱.۲ تریلیون دلار دیگر سقوط کرد و مجموع زیان ATH به ۱۲.۲ تریلیون دلار رسید.”

معاملات آتی یک روز قبل از افتتاح وال استریت کاهش یافت و بعید است که سهام بیشتر از این کاهش پیدا کند. قیمت نفت برنت برای اولین بار از اوایل سال ۲۰۲۲ به زیر ۸۵ دلار در هر بشکه رسید.

سیفدین آموس، نویسنده کتاب‌های معروف «استاندارد بیت‌کوین» و «استاندارد فیات» می‌گوید: «اوراق قرضه جهانی با ارزهای فیات در حال فروپاشی هستند، در برابر دلار سقوط می‌کنند و به سرعت قدرت خرید خود را از دست می‌دهند. واکنش نشان داد.

ماه‌ها یا سال‌ها طول می‌کشد تا یک کاربر معمولی فیات بفهمد که چقدر از نظر مالی ویران شده است. «عادی جدید» فقر است. “

چشم انداز بیت کوین مثبت نیست زیرا به نظر می رسد وضعیت موجود حفظ خواهد شد زیرا ارزهای دیجیتال هنوز همبستگی بالایی با سهام دارند و با دلار قوی همبستگی معکوس دارند.

شاخص قیمت مصرف کننده منطقه یورو (CPI) در این هفته قرار است و انتظار می رود نشان دهد که تورم همچنان در حال افزایش است، در حالی که چاپ شاخص هزینه مصرف شخصی ایالات متحده (PCE) در ماه جولای موعد است. این باید به روند نزولی ایالات متحده که آغاز شده است ادامه دهد. به صورت معکوس

در همین حال، شاخص دلار آمریکا (DXY) هیچ نشانه ای از معکوس نشان نمی دهد و به بالاترین سطح خود از می ۲۰۰۲ رسیده است.

نمودار کندل استیک یک ماهه شاخص دلار آمریکا (DXY).منبع: Trading View

هودلر در حالت کلاسیک بازار خرس

در میان این همه آشفتگی، تعجبی ندارد که باور نگهدارنده بیت کوین در حال رشد است و سرمایه گذاران بلندمدت از فروش خودداری می کنند.

هولینگ سرسختانه یکی از مشخصه های بازار نزولی بیت کوین بوده است، و آخرین داده ها نشان می دهد که این ذهنیت امسال بازگشت محکمی داشته است.

به گفته شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode، معیار موسوم به Coin Days Destroyed (CDD) به پایین ترین حد خود رسیده است.

CDD به روزهای غیرفعال اطلاق می شود که وقتی بیت کوین پس از مدتی کیف پول میزبان را ترک می کند، پاک می شود. CDD بالا نشان می دهد که سکه های نگهداری طولانی مدت در حال حرکت هستند.

گلس‌نود می‌گوید: «مجموع بیت کوین کوین‌دی‌های نابود شده در ۹۰ روز گذشته عملاً به پایین‌ترین حد خود رسیده است». نظر داد.

این نشان می‌دهد که سکه‌هایی که در طول ماه‌ها و سال‌ها HODL شده‌اند، خفته‌ترین سکه‌هایی هستند که تاکنون وجود داشته است.»

نمودار مشروح روز نابودی سکه ۹۰ روزه بیت کوین (CDD). منبع: Glassnode/Twitter

این اخبار هفته‌ها از انواع شاخص‌های متمرکز بر hodl منتشر می‌شود که تعهد به قفل کردن و حفظ عرضه BTC برای روزهای بهتر را نشان می‌دهد.

در همین حال، Glassnode همچنین خاطرنشان کرد که به عنوان درصدی از ارزش دلار آمریکا عرضه بیت کوین، شیوع رو به رشد سکه هایی وجود دارد که حداقل برای سه ماه ذخیره شده اند.

به نظر می رسد که HODLers های بیت کوین اعتقادات قوی دارند. موافقت کرد.

نمودار همراه متریک امواج HODL برای بیت کوین را نشان می دهد. این تصویری از منابع است که بر اساس خواب سکه مرتب شده اند.

نمودار حاشیه نویسی امواج بیت کوین HODL. منبع: Glassnode/Twitter

نهنگ هنوز حمایت و مقاومت را دیکته می کند

در حالی که دست‌های قدیمی در حال دور شدن از دکمه «فروش» هستند، بزرگترین سرمایه‌گذاران حجم بیت‌کوین در رادار تحلیلگران هستند.

محدوده معاملاتی فعلی نشان دهنده منطقه مورد علاقه از محدوده فعالیت تجاری مرتبط با پول نهنگ تاریخی است.

یک خرید بزرگ به یک قیمت حمایتی خاص وزن می‌افزاید، اما همین امر در مورد سطوح مقاومت نیز صدق می‌کند. طبق Whalemap، یک منبع نظارت بر زنجیره، BTC/USD در حال حاضر بین دو قیمت پشتیبانی گیر کرده است.

تیم Whalemap می‌گوید: نگه داشتن ۱۹-۱۸ هزار دلار برای بیت‌کوین دلار کلیدی است. بسته شدن اواخر هفته گذشته

نمودار همراه نشان می دهد که سطح مقاومت نهنگ کمک مالی بیت کوین را محدود کرده و آن را در محدوده ۲۰۰۰۰ دلار محدود کرده است.

نمودار حاشیه نویسی مقاومت نهنگ بیت کوین.منبع: نقشه نهنگ/توئیتر

با این وجود، آمار دیگری از شرکت تحقیقاتی Santiment تأیید می‌کند که قرار گرفتن در معرض کل نهنگ‌ها به BTC به پایین‌ترین حد در دو سال گذشته رسیده است.

نمودار مشروح مالکیت نهنگ بیت کوین.منبع: سانتیمنت/توئیتر

«ترس شدید» وارد هفته دوم شد

با بازگشت به هنجارهای سال ۲۰۲۲، احساسات بازار کریپتو برای بیش از یک هفته در حالت “ترس شدید” بوده است.

مربوط: ۵ آلت کوین که در صورت تثبیت قیمت بیت کوین می توانند صعودی باشند

با توجه به شاخص ترس و طمع کریپتو، که احساسات کلی در بازار ارزهای دیجیتال را اندازه‌گیری می‌کند، سرمایه‌گذاران متوسط ​​نمی‌توانند بیشتر از این نگران باشند.

از ۲۶ سپتامبر، Fear & Greed امتیاز ۲۱/۱۰۰ را به دست آورده است که ۲۵/۱۰۰ هم مرز با ‘Extreme Fear’ است.

پاهای سرد امسال چیز جدیدی برای بازار نیست و طولانی‌ترین «ترس شدید» بیش از دو ماه طول کشیده است.

شاخص ترس و طمع رمزنگاری شده (نمایش). منبع: Alternative.me

یک پوشش نقره ای بالقوه می تواند در افزایش علاقه رسانه های اجتماعی در آخر هفته باشد. دریافت کردم.

اوایل این هفته در بخشی از اظهار نظر توییتر فاش کرد: «در میان ۱۰۰ دارایی برتر ارزهای دیجیتال، بیت کوین دلاری برای اولین بار از اواسط ژوئیه بیش از ۲۶ درصد از بحث را به خود اختصاص داده است.

آزمایش‌های پس‌انداز ما نشان می‌دهد که بیش از ۲۰ درصد اختصاص داده شده به بیت‌کوین برای این بخش مثبت است.»

نموداری مشروح از تسلط اجتماعی بیت کوین.منبع: سانتیمنت/توئیتر

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.نویسنده: William Suberg

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا