اخبار ارز دیجیتال

بیت کوین پایین – آیا هنوز وجود دارد؟ تحلیلگران در مورد عوامل موثر بر قیمت بیت کوین بحث می کنند

20000 دلار در حال تبدیل شدن به مقاومت “جدید” برای قیمت بیت کوین است، علیرغم وجود چندین شاخص که فریاد می زنند “خرید”. تحلیلگران نظرات خود را در مورد آینده قیمت بیت کوین به اشتراک می گذارند.

زمانی که بیت کوین بالای 60000 دلار معامله می شد، باهوش ترین تحلیلگران و ذهن های مالی به سرمایه گذاران گفتند که قیمت بیت کوین هرگز از بالاترین قیمت قبلی خود پایین نمی آید.

همین افراد همچنین گفتند 50000 دلار فرصت خرید پایین و 35000 دلار فرصت خرید بین نسلی است. سپس آنها پیشنهاد کردند که بیت کوین هرگز به زیر 20000 دلار نمی رسد.

البته، “اکنون” زمان بسیار خوبی برای خرید یک دیپ است، و شما فکر می کنید که خرید بیت کوین با قیمت کمتر از 10000 دلار نیز یک خرید یک بار در زندگی خواهد بود. بی صدا، هیچ جایی دیده یا شنیده نمی شود.

بنابراین سرمایه گذاران به حال خود رها می شوند و فکر می کنند که آیا پایین است یا خیر. آیا باید صبور باشم و منتظر بمانم تا پیش بینی به 10000 دلار کاهش یابد یا اکنون زمان خرید بیت کوین و آلت کوین است؟

به طور کلی، تماس با پایین قیمت کار بیهوده ای است. نکته بسیار مهمی که باید به آن توجه کرد این است که آیا دلیل اساسی برای انتخاب سرمایه گذاری در بیت کوین وجود دارد یا خیر.

مطمئناً، قیمت‌ها بسیار تغییر کرده‌اند، اما آیا اصول شبکه بیت‌کوین و زیرساخت‌های اطراف بیت‌کوین به‌عنوان یک دارایی بهبود یافته یا کاهش یافته است؟ گسترش این داده‌ها مهم است. زیرا برای سرمایه گذاران، اینجاست که باید اعتماد و پایان نامه سرمایه گذاری خود را تامین کنید.

این دقیقا همان چیزی است که Cointelegraph فضای توییتر با تحلیلگران جو برنت از Blockware Solutions و کالین هارپر از Luxor Mining. در اینجا چند نکته مهم از این گفتگو آورده شده است.

بازار سهام تصمیم خواهد گرفت که قیمت بیت کوین چه زمانی می تواند بازگردد

به گفته جو برنت، تحلیلگر Blockware Solutions، قیمت بیت کوین به شدت تحت تأثیر سیاست فدرال رزرو و تأثیر آن بر بازار سهام است. آقای بارنت گفت:

“محیط کلان به وضوح بر قیمت بیت کوین فشار می آورد. تورم بالای CPI فدرال رزرو را مجبور کرده است که از نوامبر 2021 به شدت عمل کند. افزایش نرخ های بهره به ناچار همه دارایی ها را به سمت نرخ بهره سوق می دهد. تجزیه و تحلیل جریان، و این افزایش نرخ ها تلاشی برای از بین بردن تقاضا و از بین بردن تورم توسط فدرال رزرو است، فشار بر تمام دارایی های ریسک، از جمله بیت کوین وجود دارد.

وقتی از برنت در مورد نشانگر روی زنجیره هش بیت کوین پرسیده شد که نشان می دهد بیت کوین به پایین آمده است، برنت گفت: یک دانه نمک نمی توان به صورت مجزا به آن نگاه کرد و گفت که بیت کوین به ته رسیده است. ”

آقای بارنت گفت:

“اگر سهام ایالات متحده به پایین ترین حد خود برسد، من مطمئن هستم که بیت کوین نیز همین روند را دنبال خواهد کرد. فکر می کنم پایین سکه را نشان می دهد و یک شاخص مبتنی بر هش ایجاد شده توسط چارلز ادواردز اساساً نشان می دهد که در تابستان امسال تسلیم جزئی وجود داشته است.”

مرتبط: مدیر اجرایی Canaan می گوید فرصت بیشتر از بحران است زیرا استخراج کنندگان بیت کوین از کاهش سود رنج می برند

هم افزایی بین ماینرهای بیگ انرژی و بیت کوین یک مثبت خالص برای بیت کوین است

بحث در مورد گسترش مشارکت بین تامین‌کنندگان بزرگ انرژی، شرکت‌های نفت و گاز و استخراج‌کنندگان بیت‌کوین در مقیاس صنعتی موضوع داغی در سراسر سال 2022 خواهد بود و از آنها در مورد مزایای مستقیم این رابطه با خود بیت‌کوین پرسیده شد. وقتی کالین هارپر گفت:

من فکر نمی‌کنم استخراج برای بیت‌کوین خوب یا بد باشد. فکر می‌کنم برای بیت‌کوین خوب است به این معنا که بیت‌کوین را در هر گوشه‌ای قرار می‌دهیم. اما فکر می‌کنم این یک نوع پذیرش گسترده‌تر از لحاظ انجام کاری برای قیمت است. ، در مورد اینکه آیا مردم به طور معمول از آن به عنوان وسیله مبادله، ذخیره ارزش و صرفاً یک سرمایه گذاری عمومی استفاده می کنند یا خیر.

هارپر گفت: «وقتی این شرکت‌ها استخراج معدن را شروع کنند، خوشمزه‌تر خواهد شد.

وقتی از هارپر پرسیده شد که آینده پذیرش انبوه بیت کوین در رابطه با رشد استخراج چگونه است، توضیح داد:

“فقط زمان زیادی است که آنها بیت کوین را در پشته خود ادغام کنند. اگر تولیدکنندگان انرژی و افرادی باشند که بیت کوین استخراج انرژی را در اختیار دارند، افراد بدون آن دارایی ها در نهایت سود خواهند برد. بالا رفتن بسیار دشوار خواهد بود زیرا قیمت‌های هش را خواهید دید که در حال حاضر در حال معامله هستند. در نهایت فقط تولیدکنندگان انرژی و آنهایی که در تولیدکنندگان انرژی سرمایه‌گذاری کرده‌اند یا تعبیه شده‌اند، می‌توانیم آینده‌ای را تصور کنیم که در آن می‌توانیم واقعاً از استخراج بیت کوین سود ببریم.

میل فزاینده به مقررات و خودکنترلی باعث رشد شبکه لایتنینگ بیت کوین می شود

هر دو تحلیلگر موافق بودند که پتانسیل رشد برای بیت کوین لایه 2 بسیار خوب است، اگرچه ممکن است سال ها طول بکشد. “ما یاد خواهیم گرفت که پرداخت های رسمی را مطالبه کنیم و افراد بیشتری کلیدهای خود را نگه خواهند داشت.”

به گفته برنت:

افزایش 100 یا 1000 برابری در پذیرش بیت کوین می تواند هزینه های زنجیره ای را افزایش دهد زیرا رقابت برای فضای بلاک کمیاب شدیدتر می شود و مردم تقاضای پرداخت بیشتری می کنند. بنابراین، به نظر من، این افزایش کارمزد زنجیره‌ای اساساً پتانسیل نقدینگی کانال‌های لایتنینگ باز و در دسترس را افزایش می‌دهد. ارزش بیشتری خواهد داشت.»

هارپر با تمام وجود موافقت کرد و گفت که شبکه لایتنینگ، به نظر او، “اجازه می دهد بیت کوین به عنوان یک وسیله تبادل جهانی و همچنین، همانطور که جک مولر بیان کرد، برای جداسازی بیت کوین استفاده شود.” یک دارایی بیت کوین، یک شبکه پرداخت به روشی واقعا مقیاس پذیر. ”

تنظیم اینجا گوش کن برای مکالمات کامل فضای توییتر.

سلب مسئولیت. Cointelegraph هیچ محتوای محصولی را در این صفحه تایید نمی کند. در حالی که هدف ما ارائه تمام اطلاعات مادی در دسترس است، خوانندگان باید قبل از هر اقدامی در ارتباط با شرکت تحقیق خود را انجام دهند و مسئولیت کامل تصمیمات خود را بپذیرند. همچنین نباید این مقاله را توصیه سرمایه گذاری در نظر گرفت.نویسنده: Ray Salmond

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا