🚨 اخبار ارز دیجیتال

پادکست Agenda آینده ارزهای دیجیتال را پیش بینی می کند و در مورد پذیرش آنها صحبت می کند

در قسمت ۲۰ برنامه The Agenda، میزبانان ری سالموند و جاناتان دی یانگ با یکدیگر در مورد سفرهای بلاک چین، آینده ارزهای دیجیتال و موارد دیگر مصاحبه می کنند.

پادکست Cointelegraph دستور جلسه قسمت اول در دسامبر ۲۰۲۲ پخش شد و قسمت اول به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه ارزهای دیجیتال می‌توانند به کارگران جنسی کمک کنند تا سانسور بانک را دور بزنند. از آن زمان، این نمایشگاه موضوعات بی‌شماری را مورد بررسی قرار داده است، از هکتیویسم و ​​کمک‌های متقابل مبتنی بر بلاک چین تا اینکه چگونه می‌توان از بلاک چین برای مبارزه با تغییرات آب و هوا و مبارزه با اطلاعات غلط در هوش مصنوعی استفاده کرد.

۴ اکتبر دستور جلسه قسمت بیستم منتشر شد. برای جشن گرفتن، جاناتان دی یانگ و ری سالموند، مجریان مشترک، برای یک مصاحبه می‌نشینند تا درباره تجربیات یکدیگر از میزبانی پادکست، سفرهای بلاک چین، پیش‌بینی‌های آینده بیت‌کوین (BTC) و موارد دیگر بیشتر بیاموزند. من این کار را انجام دادم. .

نکات کلیدی و درس های آموخته شده

برای شروع کار، دی یانگ از تورموند پرسید که آیا چیز جدیدی از میزبانی یاد گرفته است. دستور جلسه. سالموند گفت که از منظر سرمایه گذاری، این نمایش بر اهمیت تمرکز بر مبانی بلندمدت پروژه یا “همسویی افق ها” به جای قیمت های کوتاه مدت تاکید می کند.

سالموند گفت: “من فکر می کنم آنچه که بسیاری از این سازندگان و بنیانگذاران و پروژه ها در پادکست به ما نشان می دهند این است که نگرانی اصلی آنها قیمت توکن نیست.” و کسانی که از این پروژه حمایت می کنند احتمالاً باید فراتر از قیمت نمادین نگاه کنند تا ببینند پروژه در بیانیه ماموریت خود چه پیشرفتی دارد.

مطالب مرتبط: چگونه بلاک چین می تواند صنعت موسیقی الکترونیک را به سطح جدیدی برساند

در مقابل، سالموند از دی یانگ پرسید که چگونه برای اولین بار به فناوری بلاک چین علاقه مند شد؟ پس از پیوستن به کوین تلگراف، دی یانگ متوجه شد که اهمیت تمرکززدایی در ارزهای رمزنگاری شده بسط گسترده تری از اصولی است که او در حین کار در فضای مقاومت در برابر بلایای اجتماعی درست بودن را آموخت.

دی یانگ به اشتراک گذاشت: «وقتی کنترل را به سطح جامعه بیاورید و زمانی که جوامع به صورت محلی سازماندهی می‌شوند، مردم در برابر بلایا آماده‌تر می‌شوند، در برابر بلایا انعطاف‌پذیرتر می‌شوند و بهتر می‌توانند به بلایا پاسخ دهند و پس از آن بهبود یابند.»

زمانی که شما شروع به فکر کردن در مورد آن از نظر تمرکززدایی می کنید، کل اخلاق ارزهای رمزنگاری شده این است که این موضوع خاص انعطاف پذیری جامعه را به طور گسترده تر در نظر بگیرید و آن را در مقیاسی بسیار بزرگتر به کار ببرید. به نوعی شروع به کلیک کردن کرد، یا در عوض آن را به کار برد. یک چیز دیگر.”

آینده ارزهای دیجیتال

سالموند و دی یانگ هر دو به دیدگاه یکدیگر در مورد آینده ارزهای دیجیتال علاقه مند بودند. دی یانگ معتقد است استخدام انبوه اجتناب ناپذیر است، با توجه به اینکه همه نشانه ها مدتی است به این سمت اشاره می کنند. با این حال، او هشدار داد که همانطور که اغلب در مورد فناوری‌های جدید اتفاق می‌افتد، ارزهای دیجیتال در معرض خطر استثمار توسط منافع قدرتمند قرار می‌گیرند.

یک چشم انداز واقعی و شاید بلندمدت برای ارزهای رمزنگاری شده چیزی شبیه به روشی است که امروزه اینترنت کار می کند، جایی که چند ارائه دهنده زیرساخت متمرکز وجود دارد و همه از آن استفاده می کنند. بدون اینکه حتی بفهمیم یا بفهمیم که فناوری Backend چگونه کار می‌کند.» DeYoung گفت. “من فکر می کنم همیشه یک پیاده سازی اساسی از بلاک چین، درست مانند اینترنت وجود خواهد داشت، اما احساس می کنم ممکن است نوعی پاکسازی در طول زمان وجود داشته باشد.”

سالموند موافقت کرد که ارزهای دیجیتال در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند و این ایده که یک «حباب» رمزنگاری دیگر به زودی خواهد ترکید را مورد مناقشه قرار داد. او مدعی شد: «ما در حال حاضر در حباب کریپتو نیستیم و حتی به حباب آن هم نزدیک نیستیم. «عصا حتی در مایع صابونی فرو نمی‌رود که کسی آن را در دست بگیرد و روی آن باد کند تا کف ایجاد کند.»

او اضافه کرد که اگرچه باور ندارد بیت کوین جایگزین دلار به عنوان ارز ذخیره بین المللی شود، هنوز احتمال دارد که کسب و کارها و دولت ها در سراسر جهان آن را اتخاذ کنند.

“من فکر می کنم بیت کوین همچنان در ترازنامه شرکت ها باقی خواهد ماند و کشورهای مستقل شروع به قرار دادن بیت کوین در صندوق های ثروت دولتی و اوراق قرضه دولتی خواهند کرد.”

بیشتر از گفتگوی دی یانگ و تورموند بشنوید – از جمله دیدگاه‌های آن‌ها در مورد چگونگی تکامل فضای کریپتو، پروژه‌های رویایی بلاک چین و موارد دیگر – می‌توانید به کل قسمت در صفحه پادکست کوین‌تلگراف، پادکست‌های اپل یا اسپاتیفای گوش دهید. فراموش نکنید که مجموعه کامل برنامه های دیگر Cointelegraph را بررسی کنید.

مجله: کارآگاه بلاک چین – Chainalysis پس از فروپاشی کوه Gox متولد شد

این مقاله فقط برای مقاصد اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است، و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، ایده‌ها و نظرات بیان شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Jonathan DeYoung
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا