اخبار ارز دیجیتال

رگولاتورهای تگزاس و ورمونت با طرح استیبل کوین سلسیوس مخالف هستند

نگرانی اصلی این است که این شرکت به وضوح مشخص نکرده است که با درآمد حاصل از فروش استیبل کوین چه کاری انجام دهد.

رگولاتورها در تگزاس و ورمونت علیه طرح‌هایی برای فروش استیبل کوین‌های نگهداری شده توسط وام‌دهنده کریپتو مشکل‌دار سلسیوس، درخواست‌هایی ارائه کرده‌اند.

درخواست دیگری از هر دو تنظیم کننده، که در 29 سپتامبر ارائه شد، ادعا می کند که شرکت در معرض خطر استفاده از سرمایه برای از سرگیری فعالیت ها بر خلاف قوانین ایالتی است.

این پرونده پس از آن صورت می گیرد که تیم حقوقی سلسیوس در 15 سپتامبر اخطاریه ای را به دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک صادر کرد و به دنبال مجوز برای فروش دارایی های استیبل کوین خود به ارزش تقریبی 23 میلیون دلار بود. جلسه رسیدگی به پذیرش یا رد این درخواست در تاریخ 6 اکتبر برگزار خواهد شد.

اما این حرکت برای کمیسیون اوراق بهادار تگزاس (SBB)، دپارتمان بانکداری تگزاس و وزارت امور نظارتی مالی ورمونت، که اعتراضات خود را در 29 سپتامبر ثبت کردند، به خوبی پیش نرفت.

در یک پرونده مشترک، دو تنظیم کننده تگزاس بیان کردند که “بیش از 40 ایالت” در حال حاضر در حال بررسی فعالیت های قبل از ورشکستگی سلسیوس در ارتباط با عرضه بالقوه اوراق بهادار ثبت نشده هستند.

رگولاتورهای تگزاس همچنین بر این نگرانی تاکید کرده اند که اگر سلسیوس سهام خود را بفروشد، شرکت می تواند با توجه به اینکه هنوز در SBB تگزاس ثبت نشده است، عرضه های ناسازگار را در ایالت از سر بگیرد. در همان زمان، تنظیم کننده های ورمونت نیز نگرانی های مشابهی را در اعتراضات خود برجسته کردند.

یکی از نگرانی‌های اصلی در سراسر رگولاتورها این است که شرکت به‌طور واضح مشخص نکرده است که پس از فروش استیبل کوین، با صندوق چه خواهد کرد.

«اینکه بدهکار قصد دارد با عواید حاصل از چنین فروش چه کند، آیا تخفیف مورد نظر شامل دارایی‌های استیبل کوین مانند وام‌های خرده‌فروشی به مصرف‌کنندگان می‌شود یا خیر، و اینکه آیا بدهکار از درآمد حاصل از فروش استفاده می‌کند یا خیر. : پرونده نظارتی ورمونت بیان می کند که دادگاه نظارت خواهد کرد، در حالی که در پرونده تگزاس آمده است:

«تگزاس در مورد درخواست‌های بدهکاران برای سفارش‌هایی که اختیارات مبهم و گسترده‌ای برای فروش و/یا مبادله دارایی‌ها اعطا می‌کنند بسیار نگران است.»

به این ترتیب، تنظیم‌کننده‌های ایالتی خواستار رد ادعاهای مربوط به درجه سانتیگراد شده‌اند، و تنظیم‌کننده‌های تگزاس گفته‌اند که آنها فقط «بررسی را مختل می‌کنند و آب‌های غیرشفاف دارایی‌های ارز دیجیتال بدهکار را بیشتر گل آلود می‌کنند.» او ادعا می‌کند که اقدام کنید.

مربوط: گزارش شده است که FTX در نظر دارد از طریق مزایده دارایی، درجه سانتیگراد را نجات دهد

با این حال، تنظیم‌کننده‌های تگزاس گفتند که در صورت تصویب طرح مورد بحث، «تسکین موجود برای بدهکار این است که استیبل کوین را بفروشد و عواید حاصل از آن فروش را صرفاً به نفع طلبکاران دارایی ورشکستگی حفظ کند.» باید محدود شود. به آن،” او گفت.

با توجه به نامشخص بودن ترازنامه این شرکت، پرونده ورشکستگی سلسیوس تاکنون بسیار پیچیده بوده است. در اوایل این ماه، دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک درخواستی را پذیرفت که از سلسیوس می‌خواهد یک بازرس مستقل برای بررسی جنبه‌های تجارت خود منصوب کند.

نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا