اخبار ارز دیجیتال

تگزاس پس از مخالفت با حراج وویجر، FTX را برای نقض اوراق بهادار بررسی می کند

یکی از مقامات اجرایی کمیسیون اوراق بهادار تگزاس توانست از اطلاعات خود برای دانلود برنامه تجارت FTX و کسب سود به جای برنامه تگزاس FTX US استفاده کند.

کمیسیون اوراق بهادار تگزاس (SSB) و دپارتمان بانکداری تگزاس (DOB) در 14 اکتبر اظهارنامه تکمیلی در دعوی قضایی Voyager Digital ارائه کردند و بیان کردند که SSB از مدیران آن، از جمله FTX Trading، FTX US، و شرکت شکایت کرده است. در حال بررسی موسس و مدیر عامل شرکت سام بنکمن-فرید متهم به فروش اوراق بهادار ثبت نشده در ایالات متحده است. FTX US در حراج باقی مانده دارایی های Voyager Digital در 26 سپتامبر برنده شد.

یک اعلامیه تکمیلی از سوی تنظیم‌کننده‌های تگزاس همراه با اعتراض به فروش دارایی‌های Voyager Digital به FTX است که همچنین توسط دادستان کل تگزاس در 14 اکتبر ثبت شد. مسئولیت بدهکار در قبال رفتار غیرقانونی […] رفتاری که ممکن است منجر به جریمه ها و مجازات های تنظیم شده توسط دولت شود. به طور خاص، طبق ادعاها، Voyager Digital به دلیل ثبت نشدن به عنوان فروشنده اوراق بهادار در تگزاس، نقل و انتقالات غیرمجاز انجام می داد.

در بیانیه ای، جوزف روتوندا، مدیر اجرایی SSB گفت که او توانسته است برنامه معاملاتی FTX را روی گوشی هوشمند خود دانلود کند و با استفاده از نام خود و آدرس آستین، تگزاس، یک حساب بازده ایجاد کند. در ایالات متحده. با این وجود، روتوندا گفت:

“برنامه معاملاتی FTX به من نشان می دهد که بازدهی در ETH کسب می کنم. بازدهی 8 آوریل رتبه بندی شده است. به نظر می رسد برنامه بازدهی یک قرارداد سرمایه گذاری است، بر اساس تحقیقات .

روتوندا گفت: “FTX US نباید اجازه خرید دارایی های بدهکار را داشته باشد، مگر اینکه فرصتی برای تعیین اینکه آیا FTX US با قانون مطابقت داشته است یا تا زمانی که کمیسیونر اوراق بهادار تصمیم نگرفته باشد.”

Voyager Digital در ماه جولای اعلام ورشکستگی کرد. این پرونده در حال حاضر در دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک در حال رسیدگی است. گری وانگ، بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری FTX و نیشاد سینگ، مدیر مهندسی FTX نیز در این بیانیه ذکر شده اند.

در اخبار هیجان‌انگیزتر برای صرافی‌های ارزهای دیجیتال، Bankman-Fried در 17 اکتبر در توییتر اعلام کرد که این شرکت در رگولاتور دارایی مجازی دبی ثبت شده است. شرکت تابعه آن، FZE، حداقل مجوز محصول قابل دوام را در جولای دریافت کرد.نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا