اخبار ارز دیجیتال

تتر می گوید حکم جدید دادگاه برای ایجاد پشتوانه برای ذخایر USDT یک “مسئله کشف معمول” است.

این موضوع به یک دعوی قضایی در حال انجام از اکتبر ۲۰۱۹ می پردازد.

روز چهارشنبه، تتر، ناشر استیبل کوین USDT وابسته به دلار آمریکا، گفت که دستور اخیر یک قاضی آمریکایی برای ارائه شواهد در حمایت از USDT بخشی از یک کشف معمول در دادگاه است. من گفتم بله. این شرکت گفت که این تصمیم از ادعاهای مطرح شده در دعاوی جاری پشتیبانی نمی کند.

ما قبلاً توافق کرده بودیم که اسناد کافی برای ایجاد ذخیره ای برای حمایت از USDT ارائه کنیم و این اختلاف صرفاً در مورد دامنه اسنادی بود که باید تهیه شود.

این دعوی در اکتبر ۲۰۱۹ آغاز شد و تتر و صرافی ارزهای دیجیتال Bitfinex به منظور خرید ارزهای دیجیتال بی ثبات، مانند بیت کوین، USDT غیرحضوری با پشتوانه دلار آمریکا صادر کردند تا بازار را بر هم بزنند. این شکایت توسط گروهی از سرمایه گذاران مطرح شد که ادعا می کنند آنها ادعا می کنند. در دستکاری دخیل بودند. هر دو Tether و Bitfinex این اتهامات را رد می کنند.

تا کنون، هدف اصلی شاکی ارزیابی پشتوانه USDT و فعال کردن حسابداران قانونی برای ارزیابی ذخایر USDT است. این شامل بررسی دفتر کل، ترازنامه، صورت سود و زیان، صورت جریان وجوه نقد و صورت سود و زیان مربوط به تجارت تتر است.

در زمان انتشار، تتر ادعا کرد که ۶۸.۱۵ میلیارد دلار دارایی (وثیقه) در مقابل ۶۷.۹۶ میلیارد دلار بدهی (استیبل کوین) دارد که اکثر دارایی های آن شامل پول نقد و اوراق تجاری است. من اینجا هستم. در گذشته، این شرکت نتایج ذخایر خود را که توسط یک شرکت حسابداری مستقل حسابرسی شده است، منتشر کرده است. تتر اخیراً دامنه انتشار استیبل کوین خود را به یورو، پزو مکزیک، دلار استرالیا و یوان چینی فراساحلی گسترش داده است.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا