🚨 اخبار ارز دیجیتال

Tether’s Ardoino می گوید که شرکت اکنون یکی از خریداران برتر اسناد خزانه داری ایالات متحده با ۷۲.۵ میلیارد دلار است.

از نظر میزان قرار گرفتن در معرض، تتر در بین ۲۲ دارنده بزرگ اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده قرار دارد و از کشورهایی مانند اسپانیا، مکزیک، استرالیا و امارات متحده عربی پیشی گرفته است.

بر اساس پستی که توسط پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر منتشر شده است، تتر، ناشر استیبل کوین، به یکی از بزرگترین خریداران اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده در جهان تبدیل شده است.

در یک پست رسانه اجتماعی، آلدوینو تاکید کرد که تتر در حال حاضر ۷۲.۵ میلیارد دلار در اسناد خزانه داری ایالات متحده قرار دارد. او گفت که این مبلغ، صادرکننده استیبل کوین را در میان ۲۲ دارنده اسناد خزانه داری ایالات متحده، بالاتر از بسیاری از کشورها مانند اسپانیا، مکزیک، استرالیا و امارات متحده عربی قرار می دهد.

آردوینو معتقد است که این توسعه نشان دهنده ارتباط USDT (USDT) در بازارهای مختلف در حال ظهور در سراسر جهان است. به گفته مدیران تتر، USDT به جامعه “راه نجاتی برای محافظت از خود” در برابر تورم خشونت آمیز ارزهای ملی ارائه می دهد.

این احساس مدیر اجرایی پاسخی بود به پست دیگری در شبکه های اجتماعی که به شرح زیر بود: برجسته شده است کاهش ذخایر چینی اسناد خزانه داری آمریکا. در این گزارش آمده است که چین از بدهی های آمریکا خارج شده و پول را به سمت طلا سوق داده است.

همچنین در اوایل سال جاری توسط این شرکت گزارش شد که تتر دارای میلیاردها اسناد خزانه داری ایالات متحده است. در ۳۱ جولای، این شرکت گواهی ذخیره USDT را منتشر کرد. بر اساس این گزارش، تتر بیش از ۳.۳ میلیارد دلار ذخایر مازاد برای استیبل کوین ها دارد.

مربوط: Cronos Labs مرحله پذیرش برنامه شتاب دهنده ۱۰۰ میلیون دلاری را آغاز کرد

در همین حال، صادرکنندگان استیبل کوین نیز به طور مداوم در تلاش هستند تا دامنه خود را گسترش دهند. در ۲۹ آگوست، ناشر USDT یک بانک خصوصی باهامایی به نام Britannia Bank and Trust را به عنوان شریک برای پردازش نقل و انتقالات دلاری در پلتفرم خود اضافه کرد. این شرکت به فهرست شرکای بانکی تتر از جمله بانک دلتک و بانک یونیون سرمایه می‌پیوندد.

مجله: GTA Owner به Web3، Bitcoin Casino، Sunflower Land Review: Web3 Gamer می پیونددنویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا