اخبار ارز دیجیتال

پاسخ تتر به “اطلاعات نادرست” وال استریت ژورنال

به انبار تتر حمله کنید […] ناشر USDT گفت: ما Tether را جدا خواهیم کرد و با انتشاراتی که شهرت آن را خدشه دار می کنند، دستور کار را برجسته خواهیم کرد.

Tether Holdings Limited وال استریت ژورنال را به دلیل مقاله ای که ادعا می کند «اطلاعات نادرست» درباره سودآوری، پرداخت بدهی و استانداردهای حسابداری صادرکنندگان استیبل کوین منتشر کرده است، تحسین کرده است.

در مقاله‌ای در روز دوشنبه، این مجله ادعا کرد که اگر دارایی‌های تتر تنها ۰.۳ درصد کاهش یابد، می‌توان آن را «از لحاظ فنی ورشکسته» در نظر گرفت. این نتیجه از دارایی‌ها و بدهی‌های تتر که در روز پنجشنبه گزارش شده بود، به دست آمد. یک هفته پیش، تتر آخرین گواهینامه خود را صادر کرد که دارایی های گزارش شده ۶۷.۷ میلیارد دلاری در مقابل بدهی های ۶۷.۵ میلیارد دلاری را نشان می داد.

گواهینامه آگوست توسط BDO Italia، بازوی ایتالیایی شرکت بین المللی حسابداری BDO Global انجام شد. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، تتر BDO Italia را برای افزایش مشروعیت و شفافیت مدارک خود استخدام کرده است. در این فرآیند، صادرکنندگان استیبل کوین فراوانی گزارش دهی را از سه ماهه به ماهانه افزایش دادند.

تتر روز سه شنبه در یک پست وبلاگی گفت: “این مقاله به دنبال بی اعتبار کردن کار تتر در ارتباط شفاف و صادقانه با مردم است.” «BDO، یک شرکت حسابرسی بسیار معتبر و مستقل، آنطور که WSJ به اشتباه آن را توصیف کرده است، یک «شرکت حسابداری تتر» نیست. ”

تتر در یک پست وبلاگی ادعاهای مجله مبنی بر اینکه قرار گرفتن در معرض اوراق بهادار کوتاه مدت خزانه داری ایالات متحده یک استراتژی مخاطره آمیز است را رد کرد. تتر همچنین این فرض را که تجارت بی‌سود است، تحسین کرد.

طبق گزارش ذخایر تلفیقی، تتر هرگز سهام خود را با وجود سودآوری برای چندین سال افشا نکرده است. شاید WSJ تتر را با برخی از رقبا اشتباه گرفته است.

مربوط: تتر ذخایر خود را تقویت می کند: آیا منتقدان را ساکت می کند و سرمایه گذاران را نرم می کند؟

تتر، قدیمی ترین و بزرگترین صادرکننده استیبل کوین در بازار ارزهای دیجیتال، مورد انتقاد قرار گرفته است. مخالفان مدت ها مدعی شده اند که استیبل کوین USDT تتر به خوبی توسط ذخایر پشتیبانی نمی شود. برخی دیگر از این شرکت به دلیل استفاده از اوراق تجاری به عنوان پشتوانه انتقاد کرده اند. در ۲۷ ژوئن، وال استریت ژورنال گزارش داد که پس از فروپاشی اکوسیستم Terra (Luna) (اکنون به Terra Classic (LUNC) تغییر نام داده است، فروشنده‌های کوتاه در حال افزایش شرط‌بندی روی Tether هستند.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا