اخبار ارز دیجیتال

تتر خواستار اخراج روش فریدمن از دعوای دسته جمعی است

نمایندگان حقوقی بیت فینکس و تتر نیز از شرکت حقوقی خواسته اند تا تمامی اسناد صادر شده توسط متهمان را بازگرداند یا از بین ببرد و اطمینان حاصل کند که آنها به اشتراک گذاشته نمی شوند.

تتر ناشر USDT می خواهد که شرکت حقوقی Roche Friedman به عنوان وکیل در یک دعوای دسته جمعی بین Bitfinex و Tether اخراج شود.

به درخواست حکم دادگاه مورخ ۳۱ آگوست توسط الیوت گرینفیلد از Debevoise & Plimpton LLP، شرکت حقوقی که نماینده Tether و Bitfinex است، شرکت حقوقی Roche را به طور کامل از روند رسیدگی مستثنی کرد و تمام اسناد صادر شده توسط متهمان را حذف کرد. درخواست کرد تا ثابت کند که این پرونده صادر شده است. بازگشت یا نابود شد. با اشخاص ثالث از جمله آوا لبز به اشتراک گذاشته نشده است.

این درخواست پس از ارسال اخطاریه ای مبنی بر انصراف از شکایت دسته جمعی Tether در میان عواقب مداوم افشای اخیر CryptoLeaks توسط Roche انجام شد. این همان چیزی است که یک وکیل آمریکایی ادعا کرد یک پیمان مخفی برای “آسیب رساندن” به رقبای Ava Labs در ازای توکن های AVAX بود. سهام آوا لبز.

گرینفیلد گفت بیانیه Roche که در وب‌سایت CryptoLeaks منتشر شده است، می‌گوید کایل روش “ممکن است از فرآیند کشف سوء استفاده کرده باشد” و او “از اطلاعاتی که از طریق دادخواست به دست آورده است سوء استفاده کرده است. این نگرانی‌های جدی را ایجاد کرده است.”

او خود را به عنوان یک “کارشناس ارزهای دیجیتال” در آوا لب توصیف می کند.[s] نیمی از شرکت های این بخش «و می دانند»[s] او «درون هر شرکت ارزهای دیجیتال را بررسی کرده است»، بنابراین این بازار به کجا می‌رود؟

گرین‌فیلد گفت که نگرانی‌ها بسیار مرتبط با شکایت است و خاطرنشان کرد که Roche Freedman LLP “به درخواست‌های اسناد متعددی برای اطلاعاتی که به وضوح با ادعاها و دفاع از این شکایت ارتباطی ندارد، پاسخ داده است.”

وکلا همچنین بر لزوم سرکوب اسناد تاکید کردند. این اسناد نه تنها حاوی اطلاعات حساس رقابتی در مورد تجارت متهمان است، بلکه حاوی اطلاعاتی است که در صورت فاش شدن، حریم خصوصی و امنیت متهمان و مشتریان آنها را تهدید می کند.

کایل روش درخواستی برای رد شکایت ارائه کرده است، اما گرینفیلد گفت که کناره گیری روچه “در حل مسئله جدی سوء استفاده احتمالی از اکتشافات کار چندانی انجام نمی دهد.”

“حتی اگر او دیگر وکیل سابقه نداشته باشد، همچنان به مواد کشفی دسترسی دارد، توانایی هدایت اقدامات سایر وکلای دفتر خود را حفظ می کند و در این مورد یک بهبودی بالقوه است. از مزایای آن بهره مند خواهد شد.”

گرینفیلد افزود که «اخراج به شاکیان لطمه ای وارد نمی کند» زیرا «دو شرکت بزرگ و با تجربه دیگر» از جمله Selendy Gay Elsberg PLLC و Schneider Wallace Cottrell Konecky LLP همچنان به نمایندگی از شاکیان ادامه می دهند.

دعوی حقوقی دسته جمعی که در سال ۲۰۱۹ راه اندازی شد، تتر و بیت فینکس را با انتشار تتر بدون پشتوانه (USDT) به بازارهای رمزنگاری متهم می کند تا به بازار نشان دهد که تقاضای ارگانیک و عظیمی برای محصولات کریپتو وجود دارد.

در روزهای اخیر، Roche همچنین از شکایت علیه Binance، Solana، Tron، BitMEX، Nexo و Dfinity انصراف داده است.

نویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا