اخبار ارز دیجیتال

تتر قرار گرفتن در معرض اوراق تجاری را به صفر می رساند و سرمایه گذاری را با T-Bills جایگزین می کند

ناشران USDT به دلیل قرار گرفتن در معرض اوراق تجاری، به ویژه ادعای مالکیت آنها از اوراق تجاری چینی، با انتقاداتی مواجه شده اند.

ناشر استیبل کوین Tether Holdings Limited قرار گرفتن در معرض اوراق تجاری خود را حذف کرده است و به بحثی طولانی مدت در میان مخالفان که از کیفیت ذخایر آن انتقاد کرده اند، پرداخته است.

تتر در ۱۳ اکتبر اعلام کرد که نه تنها اوراق تجاری را از ذخایر خود حذف کرده است، بلکه این سرمایه گذاری ها را با اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده جایگزین کرده است. این شرکت گفت: «کاهش اوراق تجاری به صفر نشان دهنده تعهد تتر به حمایت از توکن خود با امن ترین ذخیره موجود در بازار است.

تتر که از حدود ۳۰ میلیارد دلار به صفر کاهش یافته است، اوراق تجاری خود را با اسکناس های امن تر ایالات متحده جایگزین کرده است. منبع: تتر

در حالی که تتر برای مدت طولانی تحت نظارت عمومی برای ذخایر خود بوده است، مخالفان در سال گذشته بر ترکیب دارایی های آن تمرکز کرده اند. بنابراین، در اکتبر ۲۰۲۱، بلومبرگ گفت تتر در زمانی که گروه China Evergrande، یکی از بزرگترین توسعه دهندگان املاک چین، در آستانه سقوط بود، تتر قرار گرفتن خود در معرض اوراق تجاری چین را بیش از حد برآورد کرده است.

اوراق تجاری بدهی کوتاه مدت بدون وثیقه ای است که توسط شرکت ها یا مؤسسات مالی منتشر می شود و معمولاً ریسک اعتباری بالاتری دارد.

در ماه ژوئن، تتر به شدت ادعا کرد که ۸۵ درصد از اوراق بهادار تجاری آن توسط اوراق تجاری چینی یا آسیایی پشتیبانی می شود. در آن زمان، این شرکت همچنین گفت که در نهایت قرار گرفتن در معرض اوراق تجاری خود را به صفر خواهد رساند. طی چند ماه آینده، تتر به‌روزرسانی‌های منظمی را منتشر کرد که نشان‌دهنده کاهش چشمگیر ذخایر اوراق تجاری آن بود.

مربوط: پاسخ تتر به “اطلاعات نادرست” وال استریت ژورنال

در ماه آگوست، تتر BDO Italy، یکی از اعضای بدن حسابداری BDO Global را استخدام کرد تا بررسی‌های منظم و تأیید ذخایر دلاری خود را آغاز کند. ناشر استیبل کوین گفت که قصد دارد فراوانی گزارش دهی را از سه ماهه به ماهانه افزایش دهد.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا