اخبار ارز دیجیتال

Tether CTO سکوت درباره مکان های استخراج بیت کوین

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، اشاره کرد که این شرکت در آمریکای لاتین مستقر خواهد شد، اما از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Tether اخیراً متوجه شده است که با شایعاتی در مورد تصاویر ویرایش شده کانتینرهای بزرگی که به صورت آنلاین منتشر کرده، سروکار دارد. چنین حدس و گمان هایی باعث شده است که او سوالاتی در مورد محل استخراج بیت کوین (BTC) توسط تتر رد کند.

ارسال در X (توئیتر سابق) منتشر شده در ۲۶ آگوست، آردوینو کنجکاوی ناشی از عکسی را که در ۲۴ آگوست به اشتراک گذاشت روشن کرد. این تصویر ظرفی را نشان می‌دهد که لوگوی فتوشاپی Tether Energy را نشان می‌دهد و بسیاری به این فکر می‌کنند که چیست.

او فاش کرد که این عکس اتاق کنترل یک سایت استخراج بیت کوین را نشان می دهد که تتر در حال تکمیل آن است و به زودی شروع به کار خواهد کرد.

اما آلدوینو در پاسخ به کاربران متعددی که در مورد مکان پرس و جو می کردند، روشن کرد که مکان را فاش نخواهد کرد.

او اشاره کرد که این سایت در آمریکای لاتین است، اما به دلایل امنیتی جزئیات بیشتری اضافه نکرد.

او با اذعان به اینکه بسیاری از شکاکان Tether مشروعیت تتر را زیر سوال برده اند، اعلام کرد: “کجا؟ در آمریکای لاتین. ما تمایل داریم اطلاعات مکان دقیق خود را برای جلوگیری از آزار و اذیت پرسنل به اشتراک نگذاریم، اما با توجه به تعداد مخالفان مرتبط با Tether، این یک نگرانی قانونی است.” تتر.

صدای برخی از آنها شنیده می شد که “اگر نمی توانید آدرس، کد پستی و نام خانوادگی گاوهایی را که در محله من چرا می کنند، به من بدهید، این واقعی نیست!”

او به افراد بدبین که علاقه مند به دیدن لوگوی تتر فتوشاپ شده روی ظرف بودند اشاره کرد و توضیح داد که این تصمیم عمدی رسانه ها بوده است.

او خاطرنشان کرد: «ما تصور کردیم که عکس در یک روزنامه به اشتراک گذاشته می‌شود، بنابراین تیم می‌خواست آن را علامت‌گذاری کند،» و یک بار دیگر به دلایل امنیتی بازگشت.

“علاوه بر این، قرار دادن یک لوگوی غول پیکر Tether از نظر حریم خصوصی فیزیکی سایت مطلوب نیست.”

او انتظار دارد عملیات در سپتامبر آغاز شود.

او اعلام کرد: “سایت به خوبی پیش می رود. همه اعضای تیم بسیار هیجان زده هستند و ما شبانه روز در حال کار هستیم تا آن را در چند هفته آینده راه اندازی کنیم.”

مربوط: گزارش CoinGecko: استخراج ۱BTC در لبنان ۷۸۳ برابر ارزانتر از ایتالیا است

در مصاحبه ای با Cointelegraph در ۱۷ آگوست، Ardoino توضیح داد که Tether بر روی نرم افزار استخراج زیر کار می کند: موریا، تجزیه و تحلیل داده های جامع تری را در مورد تولید انرژی در سایت های استخراج بیت کوین ارائه می دهد.

آردوینو بر نیاز به تحلیل و بررسی عملکرد بهتر در استخراج بیت کوین تاکید کرد. او معتقد است که این به ارزیابی عملکرد سایت و محیط اطراف کمک خواهد کرد.

اگر انرژی مورد استفاده در سایت معدن باد یا خورشید باشد، پارامترهای بهینه‌سازی وجود دارد، مانند سرعت باد پیش‌بینی‌شده برای یک روز یا زمان معین از روز، که ما از آنها برای اورکلاک کردن برخی از ماینرها برای افزایش تولید استفاده می‌کنیم.»

مجله: حبس ابد برای استخراج کننده بیت کوین، چین جایزه شرکت ارزهای دیجیتال را ارائه می دهد: آسیا اکسپرسنویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا