اخبار ارز دیجیتال

طبق گزارش CTO، قرار گرفتن در معرض اوراق تجاری تتر اکنون زیر 50 میلیون دلار است

تتر همچنین به دنبال شفاف‌تر شدن با استخدام یک شرکت حسابداری جدید برای انجام ممیزی‌های منظم و گزارش‌های گواهی است تا مطمئن شود که استیبل کوین به درستی توسط دلار آمریکا پشتیبانی می‌شود.

ناشر استیبل کوین تتر (USDT) تقریباً به طور کامل دارایی اوراق تجاری خود را تا 30 سپتامبر 2022 به کمتر از 50 میلیون دلار کاهش داده است.

پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری تتر، این خبر را در توییتی در تاریخ 3 اکتبر اعلام کرد و خاطرنشان کرد که اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده تتر به 58.1 درصد از کل پرتفوی افزایش یافته است که 25.1 درصد از 43.5 درصد در 30 ژوئن افزایش یافته است.

اوراق تجاری اوراق قرضه کوتاه مدتی است که توسط شرکت ها منتشر می شود و اغلب برای تأمین مالی عملیات تجاری مختلف استفاده می شود. از سوی دیگر، ادعا می‌شود که اسناد خزانه‌داری نسبت به اوراق تجاری باثبات‌تر هستند، زیرا دارای «ریسک نکول صفر» هستند زیرا سرمایه‌گذاران حداقل بهبودی را تضمین می‌کنند. قیمت خرید.

در ماه ژوئن، تتر گفت که قصد دارد پشتوانه اوراق تجاری USDT را به “صفر” کاهش دهد، با هدف افزایش ثبات اکوسیستم و استیبل کوین USDT با انتشار اسناد خزانه داری کوتاه مدت ایالات متحده به

هدف ناشران استیبل کوین افزایش شفافیت ذخایر و پشتوانه های دلاری است.

در ژوئیه، این شرکت شرکت حسابداری اروپایی BDO Italia را به عنوان حسابرس جدید خود منصوب کرد و ذخایر استیبل کوین خود را به یک نهاد مستقل تقسیم کرد تا شفافیت را بهبود بخشد و گزارش های حسابرسی و گواهی را به طور منظم افشا کند. من آن را بررسی کردم.

ماه گذشته، دادگاه منطقه ای ایالات متحده در نیویورک به تتر دستور داد تا اسنادی ارائه دهد که ثابت کند استیبل کوین USDT در 19 سپتامبر 1:1 به دلار آمریکا پشتیبانی شده است.

برای اطلاعات بیشتر درباره زمان به‌روزرسانی گزارش شفافیت Tether، از آردوینو دیدن کنید گفت ضرب‌الاجل‌ها معمولاً 45 روز طول می‌کشد، اما اکنون انتظار داریم حسابرسان جدید ما این فرآیند را بهبود بخشند و این جدول زمانی را کوتاه کنند.

مربوط: هدف تتر صفر کردن پشتوانه کاغذ تجاری USDT است

برنامه تتر برای کاهش تمام دارایی های اوراق تجاری خود تا پایان سال 2022 در مسیر درستی قرار دارد و این شرکت ذخایر خود را از 20 میلیارد واحد در سه ماهه اول 2022 به 8.4 میلیارد واحد در سه ماهه دوم 2022 افزایش داده است.

طبق داده‌های CoinGecko، USDT در حال حاضر بزرگترین استیبل کوین است، با ارزش بازار 67.95 میلیارد دلار، که سومین بالاترین در میان تمام دارایی‌های دیجیتال است.نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا