🚨 اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Tether، پائولو آردوینو، هشدار مهمی را در میان تخلف عمده فروشنده صادر کرد

پائولو آردوینو، مدیر عامل تتر، پس از گزارش‌هایی مبنی بر نقض احتمالی امنیتی که بر فروشنده‌ای که توسط بسیاری از شرکت‌های ارزهای دیجیتال استفاده می‌شود، ابراز نگرانی کرد. اگرچه نام فروشنده ذکر نشد، اما بعداً مشخص شد که CoinGecko، یک پلتفرم محبوب برای داده‌های ارزهای دیجیتال است.

مرتبط با

مدیر اجرایی CoinGecko و یکی از بنیانگذاران این نقض را تصدیق کردند و نسبت به تلاش‌های فیشینگ از طریق انفجار ایمیل‌های جعلی که راه‌اندازی توکن‌های جعلی را تبلیغ می‌کنند، هشدار دادند. این موضوع نگرانی‌هایی را در جامعه ارزهای دیجیتال ایجاد کرده و به طور بالقوه بسیاری از شرکت‌ها را در معرض خطر حملات فیشینگ قرار می‌دهد. CoinGecko به کاربران اطمینان داد که در حال بررسی این حادثه هستند و توضیح داد که هیچ برنامه ای برای توکن خود ندارد.

مسئول فروشنده این شرکت بابت هرگونه سردرگمی احتمالی عذرخواهی کرد و قول داد امنیت پلتفرم را در طول تحقیقات در اولویت قرار دهد.

مرتبط با

طبق آخرین گزارش Chainalytics، کاهش قابل توجهی در کلاهبرداری های فیشینگ مرتبط با رمزنگاری در سال ۲۰۲۳ وجود داشته است. در مقایسه با سال ۲۰۲۲، درآمدهای تقلب ۲۹.۲٪ کاهش یافته است. این را می توان به افزایش آگاهی در جامعه رمزنگاری و بهبود اقدامات امنیتی پلتفرم های رمزنگاری نسبت داد.

با این حال، رویداد CoinGecko تهدید مداوم حملات فیشینگ را برجسته می کند و کاربران باید مراقب ایمیل های مشکوک و تبلیغات توکن های تقلبی باشند.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا