اخبار ارز دیجیتال

شرکت تتر استیبل کوین، مدیر ارشد فناوری (CTO) پائولو آردوینو را به عنوان مدیرعامل منصوب کرد.

این شرکت گفت که تغییرات رهبری تتر نشان دهنده تعهد تتر به بررسی فعالانه عملیات تجاری جدید است.

تتر، بزرگترین صادرکننده استیبل کوین در جهان از نظر ارزش بازار، در حال تغییر مدیرعامل خود است زیرا به دنبال گسترش تمرکز خود است.

تتر در ۱۳ اکتبر اعلام کرد که پائولو آردوینو، که از سال ۲۰۱۷ به عنوان مدیر ارشد فناوری تتر خدمت کرده است، در دسامبر ۲۰۲۳ مدیرعامل جدید این شرکت خواهد شد.

آردوینو جایگزین Jean-Louis van der Velde می‌شود که در کنار حفظ سمت مدیر عامل شرکت خواهر Tether، Bitfinex، به سمت مشاور در Tether حرکت می‌کند. آقای آردوینو به عنوان مدیر ارشد فناوری Bitfinex و مدیر ارشد استراتژی HolePunch، یک راه حل لایه ۲ بیت کوین (BTC) به نقش خود ادامه خواهد داد.

یکی از سخنگویان شرکت به کوین تلگراف گفت: آردوینو همچنین “در حال حاضر به نظارت بر بخش فناوری Tether ادامه خواهد داد.”

تتر گفت که تغییرات رهبری نشان دهنده تعهد شرکت به کاوش تهاجمی در عملیات های تجاری جدید، از جمله ارتباطات همتا به همتا، انرژی های تجدیدپذیر، ذخیره سازی داده های انعطاف پذیر و استخراج بیت کوین است.

یکی از نمایندگان شرکت به کوین تلگراف گفت که آردوینو در سال های اخیر استراتژی توسعه Tether را رهبری کرده است، بنابراین این انتقال باید به عنوان یک “پیشرفت طبیعی” تلقی شود.

این شرکت گفت که آردوینو به دلیل تأثیر قابل توجهی که فراتر از نقش سازمانی خود دارد، از جمله مشارکت و درک او از سوراخ کاری، استخراج بیت کوین، سخت افزار و هوش مصنوعی، فرد ایده آلی برای مدیر عاملی تتر است. تتر گفت که تلاش‌های آردوینو برای تقویت آزادی و تقویت نوآوری، مدیران اجرایی را به عنوان یکی از تأثیرگذارترین چهره‌های جامعه معرفی کرده است.

مربوط: استیبل کوین USDR روی ۰.۵۳ دلار تعیین شده است، اما تیم قول داده است که راه حل ارائه دهد

یکی از سخنگویان تتر گفت: “تحت رهبری پائولو، تتر به ارائه خدمات مالی به کسانی که به آنها نیاز دارند و تغییر شکل چشم‌انداز مالی جهانی متعهد است.”

“پائولو [Ardoino] Tether را به عنوان یک نیروگاه فناوری آماده برای متحول کردن صنعت و خدمت به عنوان یک شریک زیرساختی در توسعه شهرها و کشورهای انعطاف پذیر در نظر می گیرد.ماموریت تتر همچنین شامل گسترش نفوذ دلار آمریکا و بیت کوین در تجارت و مبادلات جهانی است […]”

همانطور که قبلاً گزارش شده بود، تتر به طور فعال در حال توسعه عملیات استخراج بیت کوین در سال ۲۰۲۳ است و در ماه می عملیات استخراج بیت کوین را در اروگوئه راه اندازی کرد. این شرکت همچنان به ورود تهاجمی به صنعت استخراج بیت کوین ادامه می دهد و در آگوست ۲۰۲۳، نرم افزار استخراج Tether BTC را برای مدیریت بهتر ظرفیت استخراج خود معرفی کرد.

در سپتامبر ۲۰۲۳، تتر برای حمایت از تلاش‌های خود در زمینه هوش مصنوعی، در گروه ماینر ارز دیجیتال آلمانی Northern Data، سرمایه‌گذاری کرد.

مجله: سکه ناپایدار: گیر کردن، چسباندن و سایر خطرات وجود دارد

نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا