اخبار ارز دیجیتال

ضرر بیت کوین تسلا در 9 ماه اول سال 2022 به 170 میلیون دلار افزایش یافت

ضرر واقعی BTC سازنده خودروهای الکتریکی بسیار کمتر است و سودهای قبلی به ارزش 64 میلیون دلار جبران شده است.

بر اساس آخرین گزارش درآمد سه ماهه سوم تسلا که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت شده است، سازندگان وسایل نقلیه الکتریکی (EV) در مجموع 1.5 میلیارد دلار در بیت کوین (BTC) از اوایل سال 2021 سرمایه گذاری کرده اند. تغییرات در ارزش منصفانه سرمایه‌گذاری‌ها در حال حاضر منجر به زیان 170 میلیون دلاری می‌شود. این با 64 میلیون دلار سود حاصل از سودهای تحقق یافته بیت کوین در مقاطع مختلف طی دو سال گذشته جبران می شود که منجر به زیان خالص 106 میلیون دلاری در پایان سه ماهه سوم می شود.

بر اساس پرونده‌های موجود، ضرر تسلا هیچ تأثیری بر تجارت اصلی آن نداشته است. سود سالانه سازنده خودروهای برقی از 3.3 میلیارد دلار در 9 ماه اول سال 2021 169 درصد افزایش یافته است. با این حال، تسلا می گوید که تنها حدود 218 میلیون دلار بیت کوین در ترازنامه خود دارد.

طبق قوانین حسابداری، دارایی های دیجیتال دارایی های نامشهود نامحدود در نظر گرفته می شوند. اگر ارزش منصفانه حاصل کاهش یابد، تسلا ملزم به شناسایی هزینه کاهش ارزش خواهد بود، اما تسلا قیمت را تا زمان فروش افزایش نخواهد داد. چنین مشوق های مالیاتی اجازه می دهد تا زیان از سود کسر شود تا بدهی مالیاتی کاهش یابد، اما عایدی سرمایه تا زمان فروش مشمول مالیات نمی شود.

مطالب مرتبط: بایننس و سکویا همچنان از پیشنهاد توییتری ایلان ماسک حمایت می کنند

ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، در صنعت ارزهای دیجیتال به دلیل حمایت از دارایی‌های دیجیتال، علاقه‌اش به ممکوین‌هایی مانند Dogecoin (DOGE) و جاه‌طلبی ۴۴ میلیارد دلاری‌اش برای به دست آوردن غول رسانه‌های اجتماعی توییتر به خوبی شناخته شده است. من اینجا هستم. از طریق خرید مداوم، این سلبریتی میلیاردر فناوری قول می دهد که “پلتفرم را عاری از هرزنامه ها و ربات های تقلبی نگه دارد.” 100 میلیارد دوج کوین “

نویسنده: Zhiyuan Sun

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا