اخبار ارز دیجیتال

بازگشت Do Kwon از Terraform مسیر جدیدی به خود می گیرد

تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

درام حقوقی جاری پیرامون دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform، ابعاد جدیدی به خود می گیرد زیرا سرنوشت او در دستان وزیر دادگستری است.

نبرد حقوقی طولانی Do Kwon

به گزارش رسانه های محلی، دادگاه عالی مونته نگرو برای دومین بار با استرداد کوون به خارج از کشور موافقت کرد.

در ماه نوامبر، دادگاه عالی حکم داد که کوون پس از بررسی درخواست‌های استرداد از کره جنوبی و ایالات متحده، شرایط قانونی را برآورده کرده است. با این حال، دادگاه عالی محلی این تصمیم را لغو کرد و پرونده را برای بررسی مجدد به دیوان عالی کشور ارسال کرد.

بنابراین، فرآیند بازپرداخت باید دوباره شروع شود. تصمیم نهایی اکنون برعهده آندری میلوویچ وزیر دادگستری مونته نگرو است که تصمیم خواهد گرفت آیا کوون را به ایالات متحده یا کره جنوبی استرداد کند.

در شرایطی که دو کشور برای استرداد مجرمان با هم رقابت می کنند، وظیفه دادگاه این است که تعیین کند آیا شرایط استرداد متهم فراهم شده است یا خیر. در رای دیوان عالی کشور آمده بود که تصمیم به تایید یا اولویت دادن به استرداد باید با وزیر ذیصلاح باشد نه دادگاه.

کوون و وکیلش سه روز از تاریخ دریافت ترجمه رأی از دیوان عالی کشور فرصت دارند تا درخواست تجدیدنظر کنند. در حال حاضر، هنوز مشخص نیست که آیا Kwon درخواست تجدید نظر خواهد کرد یا خیر. با این حال، گمانه زنی ها مبنی بر استرداد وی به ایالات متحده وجود دارد، زیرا وزیر میلوویچ گفته است که این نتیجه را ترجیح می دهد.

دستگیری کوون

برای ارائه زمینه، مشکلات حقوقی کوون اندکی پس از فروپاشی استیبل کوین TerraUSD و ارز دیجیتال LUNA آغاز شد.

او از طریق امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) و صربستان به مونته نگرو گریخت و در آنجا به دلیل استفاده از پاسپورت جعلی دستگیر شد. وی پس از گذراندن دوران محکومیت خود به بازداشتگاه منتقل شد تا تصمیمی برای استرداد صادر شود.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، کوون ممکن است به دلیل نقشش در حادثه Terra LUNA Coin و سقوط ۴۰ میلیارد دلاری TerraUSD با ۴۰ سال زندان روبرو شود.

منبع: U.Today

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا