اخبار ارز دیجیتال

دو کوون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform، تحت بررسی مقامات سنگاپور است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

پلیس محلی سنگاپور روز دوشنبه ایمیلی ارسال کرد و گفت که تحقیقاتی را در ارتباط با آزمایشگاه Terraform Do Quong آغاز کرده است.

مقامات محلی در سنگاپور اعلام کرده اند که تحقیقات مربوط به آزمایشگاه های Terraform Do Kwon را آغاز کرده اند.

بلومبرگ گزارش داد که پلیس سنگاپور در 6 مارس ایمیلی را ارسال کرد و گفت که “تحقیقاتی را در مورد آزمایشگاه های Terraform آغاز کرده است.” این ایمیل همچنین اضافه کرد که تحقیقات “در جریان است” و Dokwon در حال حاضر در ایالت شهر نیست.

ماه گذشته، در 16 فوریه، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در یک دادخواست جدید، آزمایشگاه‌های Do Kwon و Terraform را به کلاهبرداری متهم کرد.

برخی از صداها در فضای کریپتو از این شکایت به عنوان راهی برای SEC برای پیگیری استیبل کوین در دعاوی آینده انتقاد کردند.

در همین حال، تحقیقات SEC نشان داد که Kwon تقریباً 10000 بیت کوین (BTC) را از پلتفرم Terra و Luna Foundation Guard حذف کرد و در نهایت آن را به ارز فیات تبدیل کرد. SEC ادعا می کند که Kwon از زمان نابودی اولیه این پلتفرم، بیش از 100 میلیون دلار بیت کوین را شستشو داده است.

تا زمان نگارش این مقاله، Dokwon نظری صادر نکرده است. یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های Terraform در طول این رسوایی در رسانه های اجتماعی فعال بوده است. با این حال، او از اوایل فوریه تاکنون توییتی ننوشته است.

مربوط: SEC گری جنسلر در حال انجام بازی است، اما این چیزی نیست که شما فکر می کنید

کل این داستان به می 2022 برمی گردد، زمانی که استیبل کوین UST از میخ خود به دلار آمریکا سقوط کرد. این باعث شد که قیمت به صفر برسد و سپس یک انفجار عظیم را به همراه داشت که تقریباً 40 میلیارد دلار ضرر به بازار دارایی دیجیتال وارد کرد.

آزمایشگاه Terraform همچنین توسط مقامات در کره جنوبی تحت بررسی است، جایی که حکم بازداشت برای Kwon صادر شده است. پلیس کره جنوبی برای یافتن کوون به صربستان سفر کرد.

در 15 فوریه، دادستان های کره جنوبی به دنبال صدور حکمی برای دستگیری یک مدیر تجارت الکترونیک محلی به دلیل پذیرش LUNA برای تبلیغ Terra Labs بودند.

نویسنده: Savannah Fortis

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا