اخبار ارز دیجیتال

TeraWulf هسته ای می شود: 8000 دکل در تاسیسات معدن Nautilus جمع می شوند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

شرکت استخراج بیت کوین TeraWulf یک مرکز جدید استخراج 100% هسته ای “در متری” را در پنسیلوانیا راه اندازی کرده است.

شرکت استخراج بیت کوین TeraWulf مستقر در ایالات متحده یک مرکز جدید استخراج ارز دیجیتال در پنسیلوانیا راه اندازی کرده است. این تنها با انرژی هسته ای تولید شده در محل کار می کند.

در بیانیه 6 مارس، TeraWulf گفت که تاسیسات Nautilus Cryptomine اولین تاسیسات استخراج بیت کوین (BTC) “پشت متر” این شرکت است، به این معنی که انرژی را مستقیماً در نیروگاه بدون عبور از شبکه استفاده می کند.

Nautilus Cryptomine برق پایه بدون کربن را مستقیماً از نیروگاه هسته‌ای 2.5 گیگاواتی (GW) Susquehanna در محل تامین می‌کند.

رئیس و مدیر عامل TeraWulf، Paul Prager ادعا کرد که تاسیسات Nautilus اکنون “احتمالاً کمترین ظرفیت تولید را در این بخش با 0.02 دلار در هر کیلووات ساعت در یک دوره پنج ساله دارد.” من اینجا هستم.

این شرکت همچنین فاش کرد که حدود 8000 ریگ ماینینگ را به صورت آنلاین آورده است که نشان دهنده قدرت محاسباتی (هش ریت) 1.0 اگزاهش در ثانیه (EH/s) است. ما قصد داریم 8000 ماینر دیگر اضافه کنیم و نرخ هش را تا ماه می به 1.9 EH/s افزایش دهیم. .

TeraWulf سهمی معادل 50 مگاوات (MW) در فاز 1 تاسیسات جدید دارد که یک سرمایه گذاری مشترک با کومولوس کوین است، اما می تواند 50 مگاوات دیگر ظرفیت استخراج BTC را در فازهای آینده اضافه کند.

بر اساس وب سایت TeraWulf، انتظار می رود Nautilus Cryptomine پس از تکمیل به 300 مگاوات برسد و آن را به یکی از بزرگترین معادن در آمریکای شمالی تبدیل کند.

تاسیسات ناتیلوس کریپتومین در پنسیلوانیا فقط از انرژی هسته ای استفاده می کند.منبع: Terrawolf

تاسیسات Nautilus Cryptomine برای اولین بار در آگوست 2021 اعلام شد، نتیجه مشارکت بین شرکت تابعه تاسیسات معدن هسته ای TeraWulf و شرکت تولید برق و زیرساخت Talen Energy Corporation است.

فاز 1 سرمایه گذاری مشترک شامل یک «ناتیلوس کریپتومین» 180 مگاواتی بود که در محوطه زیرساخت دیجیتال Talen در مجاورت یک نیروگاه هسته ای ساخته شد.

TeraWulf از انرژی هسته ای، آبی و خورشیدی برای تولید BTC تولید داخل با هدف استفاده از انرژی 100٪ کربن صفر استفاده خواهد کرد.

مربوط: کنگره ایالات متحده درخواست برای بررسی EPA داده های انتشار برای استخراج ارزهای دیجیتال را به روز کرد.

نگرانی‌ها در مورد تأثیرات زیست‌محیطی بالقوه استخراج بیت‌کوین در چند سال اخیر، همراه با بحث‌های شدید در مورد تأثیرات زیست‌محیطی و انرژی پیرامون استخراج ارزهای دیجیتال افزایش یافته است.

سال گذشته، نیویورک یک مهلت قانونی دو ساله امضا کرد که استخراج کنندگان بیت کوین جدید با سوخت فسیلی را از ایجاد فروشگاه در این ایالت منع کرد.

در همین حال، در اکتبر 2022، اروپا نیز به سمت اقدامات نظارتی در مورد تأثیر زیست محیطی ارزهای دیجیتال حرکت کرد.نویسنده: Stephen Katte

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا