اخبار ارز دیجیتال

ده ها مشتری درجه سلسیوس از دادگاه های ایالات متحده برای بازیابی ۲۲.۵ میلیون دلار ارزهای دیجیتال درخواست کردند.

گروهی از طلبکاران ناراضی استدلال کردند که تعلیق برداشت‌ها در بازداشت سلسیوس با زبان ساده شرایط خدمات شرکت در تضاد است.

وام دهنده ورشکسته کریپتو سلسیوس با مشکلات حقوقی بیشتری مواجه است زیرا مشتریان ناراضی برای بازیابی وجوه خود پس از توقف برداشت پلتفرم در ماه ژوئن اقدام می کنند.

روز چهارشنبه، یک گروه موقت متشکل از ۶۴ دارنده حساب نگهبانی در درجه سلسیوس شکایتی را در دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک برای بازیابی دارایی های خود ثبت کردند.

طبق اسناد دادگاه، طلبکاران به دنبال بازیابی دارایی‌های رمزنگاری شده هستند که مجموعاً بیش از ۲۲.۵ میلیون دلار در سرویس‌های نگهداری سلسیوس نگهداری می‌شوند. شرکت Ad Hoc توسط شرکت حقوقی Togut، Segal & Segal که بر ورشکستگی متمرکز است نمایندگی می شود.

شاکیان گفتند که سلسیوس “کناره گیری از هیچ برنامه ای، از جمله خدمات نگهداری را رعایت نمی کند. این به این دلیل است که این حق را برای دارایی های تحت توقیف به عنوان “همیشه با کاربر” فراهم می کند.

طبق شرایط خدمات سلسیوس، حقوق دارایی‌های دیجیتال در کیف پول سلسیوس «همیشه» نزد مشتری باقی می‌ماند و به سلسیوس منتقل نمی‌شود.

«سلسیوس هیچ‌گونه وجوه واجد شرایطی را که در کیف پول نگهبانی نگهداری می‌شود، حفظ نخواهد کرد، مگر اینکه به طور خاص به ما دستور داده باشید تا این کار را انجام دهیم. ما انتقال، فروش نخواهیم کرد. در این بیانیه آمده است، دارایی های دیجیتال را اجاره کنید یا به شکل دیگری تنظیم مجدد کنید. سلسیوس گفت که شرایط خدمات آخرین بار در آوریل ۲۰۲۲ بازبینی شده است.

مربوط: پرونده های دادگاه نشان می دهد که درجه سانتیگراد تا ماه اکتبر تمام خواهد شد

شبکه سلسیوس یکی از بسیاری از پلتفرم‌های وام‌دهی کریپتو است که مشکلات عمده‌ای را در طول بازار نزولی جاری و مسائل نقدینگی مرتبط در بخش وام‌دهی کریپتو تجربه کرده است. این شرکت ۱.۲ میلیارد دلار شکاف در ترازنامه خود دارد که بیشتر بدهی آن به کاربرانش است. سلسیوس در اواسط ژوئیه درخواست ورشکستگی فصل ۱۱ را داد.

در میان چالش‌های حقوقی و نقدینگی جاری، سلسیوس در اواخر ماه اوت شکایتی علیه پرایم تراست پیشرو در ایالات متحده تنظیم کرد. این شرکت در ژوئن ۲۰۲۱ به رابطه خود با شرکت وام دهنده پایان داد و ادعا کرد که Prime Trust نتوانسته است ۱۷ میلیون دلار ارز دیجیتال را بازگرداند.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا