اخبار ارز دیجیتال

پوستر گمشده مبتنی بر بلاک چین Tencent

این ایده ساده ثبت اختراع سه سال طول کشید تا تأییدیه نظارتی را دریافت کند.

به گزارش رسانه محلی ۳۶kr.com، شرکت فناوری چینی Tencent اخیرا پتنت جدیدی برای پوستر افراد گمشده مبتنی بر بلاک چین دریافت کرده است. اعطای این پتنت از تاریخ ثبت اولیه آن در دسامبر ۲۰۱۹ حدود سه سال طول کشید.

حق ثبت اختراع شامل یک درخواست تولید داده است که کاربر اظهار می کند که کاربر گم شده است. سپس این پیشنهاد برای تأیید در بلاک چین منتشر می شود. هنگامی که در مورد یک درخواست توافق حاصل شد، درخواست در یک دفتر کل ذخیره می شود و به گره ها ارسال می شود تا برای مخاطبان گسترده تری پخش شود. Tencent در درخواست ثبت اختراع خود گفت که این طرح به دنبال بهبود کارایی جستجوی افراد گم شده است.

تنسنت اولین آزمایش‌کننده فناوری بلاک چین در میان شرکت‌های بزرگ فناوری بود، به‌ویژه زمانی که نوبت به بررسی ادغام‌های بالقوه با فناوری پرداخت می‌شود. با این حال، قوانین سختگیرانه چین در مورد ارزهای دیجیتال تا حدودی این تلاش را با مشکل مواجه کرده است. با این حال، بلاک چین بدون سکه FISCO BCOS که به طور مشترک با غول مخابراتی چینی هوآوی از سال ۲۰۱۸ برای ساخت برنامه های غیرمتمرکز توسعه یافته است، تا به امروز ادامه دارد.

در اوایل جولای، تنسنت یکی از پلتفرم‌های توکن غیرقابل تعویض خود را پس از اینکه دولت چین فاش کرد که به کاربران اجازه انجام تراکنش‌های شخصی پس از خرید و کاهش فروش را نمی‌دهد، تعطیل کرد.

چین در حال حاضر رویکرد متمرکزی را برای فناوری بلاک چین آغاز کرده است، با سیاست‌هایی که به نفع یک ارز دیجیتال بانک مرکزی، یوان دیجیتال (e-CNY) به جای توکن‌های دیجیتالی توسعه‌یافته خصوصی افزایش یافته است. هفته گذشته، این کشور اولین کارت تامین اجتماعی الکترونیکی خود را با یوان رونمایی کرد. از این طریق، رفاه مستقیماً به حساب گیرنده یوان دیجیتال واریز می شود و می توان از آن برای هزینه استفاده کرد.

نویسنده: Zhiyuan Sun

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا