اخبار ارز دیجیتال

بورس اوراق بهادار تل آویو بستر رمزنگاری را ایجاد می کند

این برنامه پنج ساله شامل توکن سازی کلاس های مختلف دارایی های دیجیتال و قراردادهای هوشمند است.

بورس اوراق بهادار تل آویو (TASE) امروز از ایجاد یک پلتفرم مبتنی بر بلاک چین برای گسترش خدمات معاملاتی خود به ارزهای دیجیتال و سایر دارایی های دیجیتال به عنوان بخشی از برنامه استراتژیک جدید خود برای دوره 2023-2027 خبر داد.

این صرافی در مورد سرمایه گذاری خود در حوزه ارزهای دیجیتال و ایجاد یک پلت فرم دارایی دیجیتال گفت:

TASE اجرای فناوری‌های نوآورانه مانند DLT، توکن‌سازی کلاس‌های مختلف دارایی‌های دیجیتال و قراردادهای هوشمند را تسهیل می‌کند. ما سبدی از خدمات و محصولات، از جمله استقرار فناوری نوآورانه در پلتفرم، دارایی‌های دیجیتال و موارد دیگر را ارائه خواهیم داد.

علاوه بر این، برنامه پنج ساله شامل توسعه و فروش راه‌حل‌ها و خدمات فناوری به سایر بورس‌ها و فعالان بازار، گسترش دامنه بازار و یک شرکت خصوصی از طریق تأسیس یک هلدینگ جدید بورسی با مالکیت 100 درصدی است. انتقال به مدل بورس اوراق بهادار

زیرمجموعه آن به عنوان واحد هلدینگ جدید عمل خواهد کرد. TASE که در سال 2019 عمومی شد، گفت: “ساختار جدید شامل یک شرکت هلدینگ با چندین شرکت تابعه است، هم شرکت‌های موجود و هم آنهایی که برای پیشبرد اهداف طرح ایجاد می‌شوند.

در برنامه استراتژیک جدید، مدیریت TASE هدف درآمد CAGR پنج ساله 10 تا 12 درصد از رشد ارگانیک را تعیین کرده است. این شرکت گفت: تغییر شکل ساختار مالکیت TASE همچنین می‌تواند شامل «اجرای طرح‌هایی برای خریدهای استراتژیک و/یا سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فعالیت و/یا حوزه‌هایی باشد که به فعالیت‌های آن ارزش می‌افزاید.» و به احتمال خرید اشاره کرد. – طرح های تبادل فارکس و میکرو.

این طرح، که TASE ادعا می کند بر اساس تجزیه و تحلیل آن از روندهای صنعت است، تنها چند روز پس از اعلام شراکت این شرکت با وزارت دارایی اسرائیل برای آزمایش یک پلت فرم مبتنی بر بلاک چین برای تجارت اوراق قرضه دیجیتال انجام شد. با نام Eden، اوراق قرضه توسط وزارت خزانه داری منتشر می شود و هدف این پروژه کاهش هزینه ها و ساده سازی انتشار اوراق است.

موارد مرتبط: BIS خلبان CBDC را “موفقیت” نشان می‌دهد، معامله 22 میلیون دلاری

در ماه سپتامبر، TASE اعلام کرد که با بانک تسویه بین‌المللی (BIS) و سایر بانک‌های مرکزی، در حال بررسی استفاده از ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) برای پرداخت‌های خرده‌فروشی و حواله بین‌المللی است. این همکاری که Project Icebreaker نام دارد، شامل آزمایش ویژگی‌های کلیدی و امکان‌سنجی فنی اتصال CBDCهای داخلی از طریق یک سیستم اثبات مفهوم است.

نویسنده: Ana Paula Pereira

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا