🚨 اخبار ارز دیجیتال

کنفرانس پیشبرد بیت کوین در لندن بر بحث های فنی متمرکز است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

بیایید نگاهی به کنفرانس بسیار فنی بیت کوین در لندن بیندازیم. Ordinals، Silent Payments، Lightning Network مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت.

سازنده بازار نزولی بیت کوین (BTC) در لندن، انگلستان در جریان کنفرانس فقط بیت کوین “پیشرفت بیت کوین” برگزار شد.

اصطلاحات رایج کنفرانس بیت کوین مانند «ماکروها»، «شیت کوین ها» و «مارپیچ های بدهی» از بحث حذف شدند و با اصطلاحات علوم کامپیوتر جایگزین شدند. کلماتی مانند “OP_return”، “nonce” و “ordinal” بر بحث غالب بودند. کنفرانس دو روزه توسعه دهندگان فنی، متفکرانه و مکانی برای کثیف کردن دستان شما و کدگذاری بود.

لئون جانسون از Fedi کنفرانس را سازماندهی و آغاز کرد. منبع: michaelayophotography79

لئون جانسون، سازمان‌دهنده کنفرانس و رئیس عملیات شرکت بیت‌کوین فدی، به کوین تلگراف گفت که کنفرانس اکنون در چهارمین سال خود است و مشخصات شرکت‌کنندگان به آرامی در حال تغییر است.

سال ۲۰۱۹ بسیاری از چیزهایی را داشت که من می‌توانم آن‌ها را سرگرم‌کننده‌ها، سرگرمی‌ها، قلاب‌بازان بدانم، و همین افراد در نهایت برای شرکت‌های بیت‌کوین کار کردند.»

این کنفرانس مطابق با نام خود، علاقه مندان به بیت کوین را به شرکت های بیت کوین ارتقا داد. جانسون توضیح داد که برای مثال، شرکت بازی سازی Zebedee از صرافی Advancing Bitcoin ایجاد شده است.

الکس لیشمن، مدیرعامل ریور، یک شرکت انباشته کننده و روشنایی بیت کوین مستقر در ایالات متحده، به کوین تلگراف گفت که این رویداد عرصه ای با کیفیت برای سازندگان است.

من در کارگاه‌ها و سخنرانی‌ها شرکت کردم تا علف‌های هرز و عملکردهای درونی نوآوری‌هایی را که در فضا اتفاق می‌افتد، اعم از موارد معمول، شبکه‌های رعد و برق، ارتقاء پروتکل، و کارهایی که برای بهبود تجربه کاربر و عملکرد در دنیای واقعی انجام می‌دهند، بررسی کنم. به معنای محصولی که همه ما در حال ساختن آن هستیم، عمیق‌تر بگرد.»

در طول کنفرانس، توسعه‌دهندگان و دانشمندان کامپیوتر روی صفحه‌کلید خود نوازش می‌کردند. ده ها شرکت کننده جوان از ابتدا کیف پول های سخت افزاری ساختند، کدها را چرخاندند و بلاک چین و بیت کوین ممپول را کاوش کردند. یک روز کامل به تنهایی در کارگاه سپری شد.

جو سالن کوین تلگراف میزبان رقابت کنفرانس بود. منبع: michaelayophotography79

جانسون، همراه با نظرات سایر توسعه دهندگان و دانشمندان کامپیوتر، گفت که در حالی که پیشرفت خوبی در حال انجام است، شبکه لایتنینگ لایه ۲ هنوز در مراحل ابتدایی خود است و بیت کوین نوجوانی است که نزدیک به ۱۵ سال است که وجود دارد. بنابراین برای بلوغ بیت کوین چه چیزی لازم است؟

بیت کوین به افراد نیاز دارد. به چیزی بیش از دلالان نیاز دارد. به افرادی نیاز دارد که به اپلیکیشن اهمیت می دهند.

اریک سیریون، یکی از بنیانگذاران Fedi و نگهدارنده پروتکل Fedimint، گفت: او پیشنهاد کرد: «زمان آن فرا رسیده است که بیرون برویم و به مردم الهام دهیم.

مرتبط: گزارش BoE and Treasury: بریتانیا «احتمالاً» به ارز دیجیتال نیاز دارد

عمو Rockstar (نام واقعی او نیست)، مغز پشت کار درونی شرکت بیت کوین Strike، که یکپارچه سازی شبکه لایتنینگ خود را با کیف پول Chivo السالوادور ساخته بود، اولین روز مذاکرات را به پایان رساند. Rockstar به جای بررسی مشخصات فنی مانند سایر گفتگوها، توبیخ، اطمینان و ایجاد انگیزه در توسعه دهندگان، به ویژه آنهایی که روی نرم افزار منبع آزاد و منبع باز (FOSS) کار می کنند، انتخاب کرد.

عمو Rockstar (انتخاب می کند ویژگی های خود را پنهان کند و صحبت می کند) منبع: Alex Waltz

او در سخنرانی خود توضیح داد که یک بازار نزولی می تواند بهترین ما را به دست آورد. خوب است قبل از بازگشت به ساختمان استراحت کنید و به کار معمولی خود بازگردید.» لیشمن موافق است:

“من فکر می کنم بیت کوین پول جهان خواهد بود و همه چیز را کاملاً تغییر خواهد داد. اگر در مورد نحوه برخورد با آن هوشمند باشیم، می توانیم سرعت آن را افزایش دهیم.”

بازار نزولی همچنان ادامه دارد زیرا قیمت بیت‌کوین در پایین‌ترین سطح ۲۰۰۰۰ به نزول ادامه می‌دهد. بیت کوین در حال تحول اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد با این مفهوم در پاییز به مالاگا سفر کند. نسخه اسپانیایی بر شرکت ها و موسسات متمرکز است و کمتر بر روی توسعه دهندگان تمرکز دارد.

نویسنده: Joseph Hall

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا