اخبار ارز دیجیتال

مالیات بر درآمدی که هرگز به دست نیاورده اید؟پس از ادغام اتریوم امکان پذیر است

قوانین IRS برای ارتقای اتریوم آماده نبود. در حالی که بعید است که مالیات دهندگان در زمان فورک بیت کوین در سال ۲۰۱۷ دچار مشکل شوند، اما گام هایی وجود دارد که مالیات دهندگان می توانند برای آماده شدن برای تصمیم IRS انجام دهند.

پس از ساخت و ساز و آماده سازی زیاد، ادغام اتریوم در این ماه به آرامی انجام شد. آزمون بعدی در فصل مالیات انجام می شود. فورک ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین کش در گذشته برای سرمایه گذاران و حسابداران دردسر ایجاد کرده است.

پیشرفت هایی حاصل شده است، اما قوانین خدمات درآمد داخلی ایالات متحده هنوز برای مواردی مانند ارتقاء شبکه اتریوم آماده نبود. با این وجود، به نظر می رسد که تفسیرهایی از قوانین IRS وجود دارد که متخصصان مالیاتی و مالیات دهندگان می توانند برای دستیابی به سادگی و اجتناب از هزینه های مالیاتی غیرمنتظره اتخاذ کنند.

چگونه بیت کوین کش بازده مالیاتی من در سال ۲۰۱۷ را شکست داد؟

بیت کوین در سال ۲۰۱۷ به دلیل اختلاف نظر در مورد اندازه بلوک فورک شد.با این حال چه زمانی گرفتند و مشکلاتی ایجاد کردند.

بیت کوین کش برای اولین بار در پاییز راه اندازی شد، اما تا ماه دسامبر به Coinbase یا سایر صرافی های بزرگ وارد نشد. در آن زمان، ارزش آن به شدت افزایش یافته بود. برای اهداف مالیاتی، دریافت سکه رایگان درآمد است. به طور ناگهانی، بسیاری از سرمایه گذاران پول زیادی به دست آوردند که ادعا می کردند انتظار نداشتند.

مربوط: برای ازدحام عوامل ناکارآمد IRS در سال ۲۰۲۳ آماده شوید

بسیاری از حسابداران متبحر ارزهای دیجیتال به مشتریان خود توصیه کرده اند که ارزش بیت کوین کش را در زمان صدور شارژ کنند، نه زمانی که در نهایت به یک حساب صرافی وارد می شود. هیچ دستورالعمل IRS وجود ندارد که به وضوح بیان کند که این مشکلی ندارد. در واقع، این برخلاف اصول حسابداری کنترل و کنترل است، اما به نظر تنها راه معقول برای رسیدگی به این موضوع است.

ETH اثبات کار Airdropped یکی دیگر از مناطق خاکستری است

در نتیجه مشکلات مربوط به گزارش درآمد از بیت کوین کش، IRS قانون درآمد ۲۰۱۹-۲۴ را برای رسیدگی به رفتار خود با فورک های بلاک چین صادر کرده است. بر اساس این حکم، چنگال هایی که منجر به ارسال ارز جدید به دارندگان فعلی می شود، مشمول مالیات بر ثروت هستند. در حالی که اغلب سرمایه گذاران با استفاده از “airdrop” آشنا نیستند، IRS از این اصطلاح برای توصیف دارندگان ارزهای دیجیتال موجود استفاده می کند که ارز جدید را از فورک دریافت می کنند.

یک سردرگمی احتمالی در مورد ارتقای اتریوم این است که مشخص نیست که ارز اصلی فورک شده تنها بر اساس آربیتراژ تعیین شود. پس از ارتقا، نحوه اتخاذ موضع IRS که توکن‌های اتر (ETH) در کیف‌پول‌ها و صرافی‌های سراسر جهان دارند، سکه‌های جدیدی هستند و اثبات کار اتریوم (PoW) همچنان ادامه دارد. درک آن آسان است. On Legacy Network – اصلی.

ارز دیجیتال، irs، مالیات، معافیت مالیاتی، ایالات متحده آمریکا، قانون، اتریوم 2.0

در حالی که این استدلال منطقی است، موضع نیز گیج کننده است. همه مالیات دهندگان آمریکایی که اتریوم (یا دارایی هایی مانند توکن های غیرقابل تعویض (NFT) بر اساس قراردادهای هوشمند اتریوم) را در ۱۵ سپتامبر در اختیار دارند، باید ارزش آن را به عنوان درآمد عادی ادعا کنند. من دارم. اگرچه اتریوم PoW از فناوری قدیمی استفاده می کند، به وضوح یک سکه “جدید” است.

دارایی‌های سرمایه‌گذار تغییر نکرده است – بلکه مکانیسم اجماع اساسی ارتقا یافته است. علاوه بر این، برخلاف بیت‌کوین کش که از اختلاف نظر با دو طرف قانونی ناشی می‌شود، ارتقای اتریوم به طور گسترده گسترش یافته است. تنها توسط ماینرهای خودخواه حمایت و مخالفت شده است.

مربوط: بایدن ۸۷۰۰۰ کارمند جدید IRS را استخدام می کند – و آنها به دنبال شما هستند

مثال دیگر زمانی است که EOS توکن EOS مبتنی بر اتریوم را مسدود می کند و مالک را به شبکه اصلی EOS منتقل می کند. ادامه سکه در شبکه EOS مشمول مالیات تلقی نمی‌شد، زیرا حقوق به سادگی به زنجیره دیگری با همان نماد تله‌پورت می‌شد (معامله‌کنندگان صرافی ارزهای دیجیتال احتمالاً متوجه آن نشده بودند). جایزه.)

آیا «سکه جدید» همیشه یک سکه با پذیرش کمتر خواهد بود؟ آیا این سکه فناوری است یا جامعه؟ IRS احتمالاً تا روز مالیات آوریل در این مورد تصمیم نخواهد گرفت، بنابراین مالیات دهندگان و مشاوران باید تماس بگیرند. اما انتخاب بدیهی به نظر می رسد.

ملاحظات اضافی برای سرمایه گذاران و توسعه دهندگان

دارندگان اتریوم که از مالیات آگاه هستند ممکن است بخواهند قبل از تلاش برای دسترسی به سکه منتظر بمانند تا ببینند آیا Ethereum PoW پذیرفته شده است یا خیر. پذیرفتن آنها درآمد مشمول مالیات را تضمین می کند بدون اینکه جایی برای بحث در مورد اینکه فورک یک فورک نیمه کاره / مسخره / تقلب است. مانند بسیاری از فورک های مشتق بیت کوین در سال های ۲۰۱۷-۲۰۱۸. در این بین، ارزش در صرافی های راه دور معامله می شد.

اگر ارزش Ethereum PoW قبل از اینکه سرمایه‌گذار آن را بفروشد کاهش یابد، می‌تواند به معنای مبلغ مالیاتی باشد که از ارزش دارایی بیشتر است. (بیت کوین کش از ارزش بیش از ۲۵۰۰ دلار به زیر ۱۰۰ دلار در سال ۲۰۱۸ سقوط کرد، جدا از یک جهش کوتاه در سال ۲۰۲۱). در همین حال، بیانیه مطبوعاتی Grayscale Ethereum Trust در ۱۶ سپتامبر نشان داد که درآمدهای مربوط به سکه ETH POW را شارژ، می فروشد یا توزیع می کند، بنابراین ممکن است ارزش گزارش در پایان روز را داشته باشد.

موارد مرتبط: ETH پس از ادغام منسوخ شد

ادعای POW اتریوم به ارزش کمتر از ۱٪ از مقدار معادل اتریوم نیازمند کمی کار است. پذیرندگان اولیه اغلب می توانند در ارزهای رمزنگاری شده برتری کسب کنند، اما فورک ها یکی از مواردی هستند که در آن صبر عاقلانه است.

توسعه دهندگان ارزهای دیجیتالی که به فکر فورک هستند باید به خاطر داشته باشند که فورک کردن همیشه یک دردسر مالیاتی خواهد بود. شدت آن بستگی به منطق و اجرای چنگال دارد. با فرض اینکه IRS دوباره از جامعه مالیاتی کریپتو پیروی کند، ارتقای اتریوم نمونه ای از نحوه انجام درست آن را ارائه می دهد.

جاستین ویلکاکس شریک Fiondella، Milone & LaSaracina، یک شرکت حسابداری و مشاوره در کنتیکت. او در سال ۲۰۱۸ فعالیت ارزهای دیجیتال این شرکت را تأسیس کرد و خدمات مالیاتی و مشاوره ای را به سازمان های Web3 و سرمایه گذاران ارزهای دیجیتال ارائه کرد. او ارزهای رمزنگاری شده مانند DOGE را استخراج می کند (اگرچه هنوز از ادغام اتریوم پشتیبانی می کند). او دارای ارزهای دیجیتال و NFT های مختلفی است، از جمله سکه ذکر شده در این مقاله.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Justin Wilcox

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا