اخبار ارز دیجیتال

بلاک چین Tassat به سرویس FedNow با B2B Onramp می پیوندد و برای راه اندازی آزمایشی آماده می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

فین‌تک مستقر در نیویورک گفت که یک API ارائه می‌کند که به مشتریان اجازه می‌دهد به سرویس پرداخت بی‌درنگ فدرال رزرو جدید در هنگام نمایش آن دسترسی داشته باشند.

اپراتور بلاک چین Tassat در 14 مارس اعلام کرد که دسترسی به سیستم پرداخت فدرال رزرو فدرال ایالات متحده FedNow را فراهم می کند. FedNow که در اواخر امسال به عنوان یک پروژه آزمایشی راه اندازی می شود، خدمات پرداخت بی درنگ و 24 ساعته را ارائه می دهد.

کوین گرین مدیرعامل Tassat به کوین تلگراف گفت که Tassat از طریق یک رابط برنامه نویسی کاربردی (API) برای مشتریان FedNow به عنوان یک پنجره تجارت به تجارت عمل می کند. هر دو خدمات بین بانکی و درون بانکی این شرکت امکان دسترسی به FedNow را فراهم می کند.

انتظار می‌رود که پایلوت FedNow در ژوئن یا جولای با تعداد کمی از بانک‌ها آغاز شود. این سیستم با ارسال وجوه بانک تجاری از فرستندگان به گیرندگان از طریق حساب های اعتباری فدرال رزرو، تسویه ناخالص بلادرنگ را فراهم می کند. اغلب به عنوان یک جایگزین غیربلاک چینی برای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) و استیبل کوین ها دیده می شود.

FedNow در ابتدا فقط برای نقل و انتقالات داخلی در دسترس بود که برای آقای گرین مناسب بود. او گفت: ما اینجا در آمریکا کارهای زیادی برای انجام دادن داریم. او زیرساخت های مالی آمریکا را «منسوخ» خواند.

تاسات خط لوله ای متشکل از شش بانک دارد، از جمله بانک امضا که اخیراً بسته شده است. گرین درباره تعطیلی اخیر بانک ها گفت:

رویدادهای اخیر بحران موجودی را که بانک‌های کوچک و متوسط ​​با آن مواجه هستند، به‌ویژه بانک‌هایی که توسط مگابانک‌ها تحت فشار قرار می‌گیرند، برجسته کرده است.

به گفته گرین، پذیرش بلاک چین در سیستم بانکی به سرعت در حال رشد است. او گفت: «شانزده ماه پیش، اکثر مدیران عامل بانک ها هیچ ایده ای در مورد بلاک چین نداشتند. […] آنها باید نوعی استراتژی بلاک چین داشته باشند. گرین افزود که تاسات نیروی کار خود را دو برابر کرده و به 90 نفر در 12 ماه گذشته رسانده است.

مرتبط: FedNow – ابزار پرداخت فدرال رزرو ایالات متحده تهدیدی برای بانک ها است، نه رمزنگاری

گرین زمانی که شرکت در سال 2017 تاسیس شد، به عنوان سرمایه گذار و عضو هیئت مدیره شروع به کار کرد و از آن زمان تاکنون به عنوان مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره فعالیت می کند.نویسنده: Derek Andersen

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا