اخبار ارز دیجیتال

Signum شاهد افزایش درخواست‌های شرکت‌های رمزنگاری پس از سقوط غول بانک ایالات متحده است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

با این حال، بانک کریپتو سوئیس به سیاست عدم پذیرش مشتریان آمریکایی پایبند خواهد بود زیرا آنها بر بازار هدف اصلی خود تمرکز می کنند.

بانک دارایی دیجیتال Sygnum مستقر در زوریخ در پی فروپاشی اخیر غول‌های بانکی دوستدار رمزنگاری در ایالات متحده، با درخواست‌های شرکت‌های ارز دیجیتال بین‌المللی که به دنبال شرکای بانکی جدید هستند، غرق شده است.

در ایمیلی به کوین تلگراف، دومینیک کاسلی، مدیر ارشد بازاریابی در Signum، گفت که از شرکت‌های ارزهای دیجیتال مستقر در حوزه‌های قضایی مختلف درخواست‌های مربوط به ورود به سیستم را دریافت کرده است که می‌گویند در حال بررسی بانکداری با آنها هستند. او گفت که در حال افزایش است. او توضیح داد:

طی چند هفته گذشته، همزمان با وقوع رویدادهای جاری صنعت بانکداری، شاهد افزایش قابل توجهی در درخواست‌های مربوط به ورود از مکان‌های مختلف بین‌المللی، از جمله اعداد از امارات متحده عربی و خاورمیانه بوده‌ایم.

کستلی اضافه کرد که درخواست‌های جدید مربوط به ورود بیشتر از سوی سرمایه‌گذاران، مدیران دارایی و پروژه‌های بلاک چین است که به دنبال تنوع بخشیدن به سرمایه‌گذاری‌های خود در ارزهای دیجیتال هستند. او توضیح داد که بانک سوئیسی تلاش‌های بیشتری برای گسترش تیم‌های پشتیبانی و انطباق خدمات مشتری خود انجام می‌دهد.

Signature Bank، Silvergate Capital، و Silicon Valley Bank همگی در ماه مارس دچار ورشکستگی شدند، در حالی که شرکت‌های رمزنگاری ایالات متحده به دنبال مؤسساتی برای تجارت با آنها بودند.

رویدادهای اخیر فرصت خوبی را برای بانک سوئیسی فراهم کرده است تا با مشتریان جدید شریک شود، اما Castleley گفت که به سیاست خود مبنی بر عدم پذیرش مشتریان آمریکایی پایبند خواهد بود.

کاتلین نوشت: «Sygnum تصمیم گرفت در آغاز سال 2017 به مشتریان آمریکایی خدمات ندهد و به آنها اجازه داد تا به طور کامل بر بازار هدف اصلی خود تمرکز کنند. از آن زمان، این خط مشی پایه گذاری ما بوده است و در نتیجه، افراد یا نهادهای آمریکایی را به عنوان مشتری نمی پذیریم. ”

مربوط: افزایش بحران بانکی بیت کوین “موسسات بیشتری را جذب می کند”: کتی وود از ARK

کسلی گفت، با توجه به علاقه بیشتر شرکت‌ها به بانکداری با Signum، این شرکت این امر را به دو مکان خود در سوئیس و سنگاپور و استراتژی خود برای تنظیم کامل در هر یک از این حوزه‌های قضایی نسبت می‌دهد.

Sygnum اخیراً اعلام کرده است که پس از دریافت مجوز خدمات مالی از سازمان تنظیم مقررات خدمات مالی (FSRA) یک مرکز خاورمیانه را برای خدمات بانکداری رمزنگاری تحت نظارت سوئیس در بازارهای جهانی ابوظبی (ADGM) باز خواهد کرد.

به دنبال تلاش‌های توسعه Sygnum در خاورمیانه، بانک دارایی دیجیتال سوئیس اکنون به دنبال استقرار خود در حوزه قضایی دیگری است که از ارزهای دیجیتال استقبال می‌کند. علاوه بر ابوظبی و سنگاپور، در لوکزامبورگ نیز عملیات صدور مجوز داریم.

مربوط: سکه های ناپایدار: De-pegging، بانک ها و سایر خطرات در حال ظهورنویسنده: Hermi De Ramos

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا