اخبار ارز دیجیتال

ابرقهرمان می تواند با بررسی نظارتی با Swyftx ادغام شود

Superhero به کاربران اطمینان داد که وجوه آنها امن است و هیچ داده یا دارایی شخصی در اختیار Swyftx قرار نگرفته است.

ادغام ۱.۵ میلیارد دلاری بین پلتفرم سرمایه گذاری آنلاین Superhero و صرافی کریپتو استرالیا Swyftx با توجه به ادامه نابسامانی FTX، تنظیم کننده های بیشتری به فضای ارزهای دیجیتال نگاه می کنند.

در ایمیلی به مشتریان، Superhero تاکید کرد که با ادغام با یک صرافی ارزهای دیجیتال پیش نخواهد رفت. این شرکت گفت که این به دلیل افزایش نظارت توسط تنظیم کننده ها در استرالیا و در سطح جهانی است. آنها نوشتند:

“در نتیجه محیط فعلی، ما تصمیم گرفته ایم که بهترین اقدام برای مشتریان Super Hero این است که ادغام را منحل کرده و به عنوان یک شرکت مستقل و مستقل به جلو حرکت کنیم.”

این شرکت همچنین به کاربران اطمینان داد که وجوه آنها ایمن است زیرا نه داده ها و نه دارایی های آنها در اختیار Swyftx قرار نمی گیرد.

این دو شرکت ابتدا ادغام خود را در ۸ ژوئن اعلام کردند و برنامه‌هایی را برای فعال کردن تجارت بین دارایی‌های سنتی و ارزهای دیجیتال آشکار کردند. در آن زمان، رایان پارسونز، یکی از مدیران عامل Swyftx به کوین تلگراف گفت که هدف بلندمدت این ادغام، بررسی قابلیت همکاری بین طبقات دارایی است. اما همه چیز طبق برنامه پیش نرفت.

چند ماه بعد، صرافی کریپتوکارنسی از تعدیل چندین شغل خبر داد. این شرکت در ۱۹ اوت ۲۱ درصد از نیروی کار خود را به دلیل بازارهای نزولی، تورم و رکود کاهش داد. در ۵ دسامبر، این شرکت اعلام کرد که ۳۵ درصد دیگر از کارمندان خود را اخراج کرده است و گفت که اگرچه آنها در معرض FTX قرار نگرفتند، اما آنها نیز تحت تأثیر این پیامد قرار گرفتند.

مربوط: دیگر چک های ثابت رزرو وجود ندارد؟ حسابرس بی سر و صدا پروژه های رمزنگاری را از پورتفولیو حذف می کند

پس از شنیدن خبر اخراج، اعضای جامعه کریپتو با احساسات متفاوتی واکنش نشان دادند. ما معتقد بودیم که به ناچار این اتفاق می افتد و ممکن است ورشکستگی های بیشتری به دنبال داشته باشد. با این حال، کاربران همچنین Swyftx را تشویق کرده اند و می گویند چیزهای خوبی در راه است.

در همین حال، سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق FTX، که در حال حاضر در زندان به سر می برد، اسناد استرداد را امضا کرده است. این بدان معناست که مدیر عامل سابق FTX به اداره تحقیقات فدرال تحویل داده خواهد شد و در ایالات متحده با اتهامات جنایی روبرو خواهد شد.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا