اخبار ارز دیجیتال

با دور شدن بازیکنان از اپلیکیشن درآمدزا، استپن 100 کارمند را اخراج می کند

بازی‌های بلاک چین کاهش قابل توجهی در پایگاه کاربران خود داشته و توکن‌های پاداش آن‌ها به دلیل شرایط بازار ارزهای دیجیتال کاهش یافته است.

برنامه تناسب اندام کسب درآمد مبتنی بر بلاک چین Solana (SOL) STEPN بیش از 100 کارگر قراردادی را در میان بازار نزولی ارزهای دیجیتال و با کاهش تعداد کاربران نسبت به بالاترین سطح قبلی استخدام کرده است. طبق گزارش ها، آنها کارمندان خود را اخراج می کنند.

به گفته کالین وو، گزارشگر ارزهای دیجیتال، مدیران و سفیران در میان کارکنان اخراج شده هستند و سرمایه گذاری در STEPN محدود خواهد شد.

وو به نقل از منابع اجتماعی مدعی شد که این شرکت همچنین به تبلیغ شرکت مادر STEPN Find Satoshi Lab (FSL) و پروژه جدید آن تغییر خواهد کرد.

Cointelegraph برای اظهار نظر با STEPN تماس گرفت، اما قبل از انتشار پاسخی دریافت نکرد.

STEPN که توسط آزمایشگاه فین‌تک Find Satoshi مستقر در استرالیا تأسیس شده است، در سال 2021 راه‌اندازی می‌شود و یک توکن غیرقابل تعویض (NFT) “کتانی” است که کاربران برای راه رفتن و دویدن در دنیای واقعی استفاده می‌کنند. برای خریدهای درون بازی یا پول نقد.

STEPN پس از راه اندازی شروع امیدوارکننده ای داشت. طبق داده‌های CoinGecko، توکن حاکمیتی آن، توکن گرین متاورس (GMT)، در آوریل به بالاترین حد خود رسید و به 4.11 دلار رسید، در حالی که GST به 8.51 دلار رسید.

GMT اکنون بیش از 85 درصد کاهش یافته است و در زمان نگارش این مقاله با 0.61 دلار معامله می شود، در حالی که GST بیش از 99 درصد کاهش یافته و به 0.026 دلار رسیده است.

بر اساس داده های Dune Analytics، همین امر برای کاربران برنامه نیز صادق است. فاش شد که پس از رسیدن به رکورد 105257 کاربر فعال روزانه در 26 ژوئن، این اپلیکیشن در ماه سپتامبر به کمتر از 6000 نفر کاهش یافت و سپس به 11877 نفر رسید. از 5 اکتبر.

شکست های اخیر شامل اجبار به مسدود کردن کاربران در سرزمین اصلی چین و حمله انکار سرویس توزیع شده DDoS در ماه ژوئن است.

STEPN کاربر فعال ماهانه (MAU) منبع: Dune Analytics

لوسیا کیم، رمزنگاری که در پس شتاب دهنده بومی Web3 خودخوانده «nonce Classic» است، استدلال می کند که این کاهش ممکن است به دلیل محدودیت های STEPN باشد.

توییتر طولانی در 4 اکتبر موقعیتکیم توضیح داد که این سیستم برای کاربران پیکربندی شده است تا توکن‌های خود را در بازار بفروشند و جوایزی را دریافت کنند، اما این باعث افزایش عرضه می‌شود و «تعرض بیش از حد NFT باعث کاهش قیمت توکن‌ها می‌شود.» ما تسریع کردیم.

کیم توضیح می‌دهد: «هرچه کاربران پاداش بیشتری دریافت کنند، توکن‌های بیشتری به بازار فروخته می‌شود که بر اکوسیستم تأثیر می‌گذارد».

مربوط: بازی‌های Web3 هنوز راه درازی برای پذیرش جریان اصلی دارند: مطالعه

تیم STEPN اخیراً اشاره کرد که تغییراتی در راه است و یکی از بنیانگذاران Yawn Rong در 10 اکتبر در توییتر باز شد. حرف آنها به جامعه خود گفتند: «تغییرات در حال رخ دادن است تا بتوانیم به اکوسیستم GMT و Find Satoshi Lab به ارزش افزوده ادامه دهیم.

Rong گفت: “ما تمام منابع خود را برای انتقال به مرحله بعدی FSL به کار خواهیم گرفت.”

جزئیات فاش نشد، اما رونگ گفت که جزئیات بیشتری در هفته‌های آتی ارائه خواهد شد و به 34000 دنبال‌کننده‌اش در توییتر گفت: «نمی‌خواهم اتفاقات بعدی را از دست بدهم».نویسنده: Stephen Katte

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا