اخبار ارز دیجیتال

Stars Arena جایزه 257000 دلاری ارائه می دهد و 90٪ از وجوه دزدیده شده را بازیابی می کند

سوء استفاده کنندگان از پلتفرم رسانه اجتماعی Web3 با دریافت 10 درصد جایزه در ازای بازگرداندن باقی مانده وجوه سرقت شده موافقت کردند.

پلتفرم رسانه اجتماعی Web3 Stars Arena اعلام کرد که تقریباً تمام ارزهای رمزنگاری شده سرقت شده در اکسپلویت 7 اکتبر را بازیابی کرده است (منهای 10 درصد پاداش برای مسئولین).

در یک پست توییتر در 11 اکتبر، Stars Arena اعلام کرد که تقریباً 90 درصد از 266000 بهمن استثمار شده (AVAX) که در آن زمان تقریباً 3 میلیون دلار ارزش داشت، 2 مورد بود. گفت که توافقی برای اعطای جایزه Avalanche به مبلغ 7610 دلار انجام شده است. بازگردانده شده اند. استثمارگر.

این جایزه همچنین شامل غرامت برای 1000 واحد AVAX به ارزش بیش از 9000 دلار است که ظاهراً سوء استفاده کننده در پل از دست داده است.

بصورت جداگانه پستاستارز آرنا افزود که در حال نهایی کردن حسابرسی قرارداد جدید قبل از ایجاد یک قرارداد هوشمند جدید و راه اندازی آن با وجوه برگشتی است.

Stars Arena اولین بار در 7 اکتبر جامعه را از این سوء استفاده آگاه کرد و آن را “نقض امنیتی جدی” توسط قراردادهای هوشمند خواند که می تواند منجر به خروج سرمایه شود.

استارز آرنا در پست بعدی اعلام کرد که بودجه ای را برای مسدود کردن حفره های ایجاد شده توسط اکسپلویت تضمین کرده است و با یک تیم توسعه برای انجام یک ممیزی کامل امنیتی قرارداد بسته است، اما تیم نمی داند که چگونه این اکسپلویت کار می کند. جزئیات آنچه اتفاق افتاده است هنوز فاش نشده است

مربوط: Galxe 110٪ از بیش از 400000 دلار وجوه از دست رفته توسط کاربران در هک فرانت اند اخیر را جایگزین می کند.

چند روز قبل، در 5 اکتبر، Stars Arena با یک سوء استفاده کوچک مورد حمله قرار گرفت، اما آنها ادعا می کنند که هکرها تنها حدود 2000 دلار سود داشته اند.

این سوء استفاده به این دلیل رخ داد که توسعه دهندگان Stars Arena یک تابع قیمت آسیب پذیر در قراردادهای هوشمند این پلتفرم را نادیده گرفتند. کاربر X با نام مستعار 0xlilitch توضیح می دهد که این به بهره برداران اجازه می دهد تا سهام کاربران را به صورت رایگان بفروشند و در ازای آن AXAX را دریافت کنند. پست.

Stars Area ادعا کرد که این آسیب‌پذیری را برطرف کرده است.

کاربران رقیب اصلی Stars Arena یعنی Friend.tech نیز شاهد حملات هدفمند تعویض سیم کارت بوده اند و Friend.tech اخیراً ویژگی های امنیتی را برای کاهش این حمله اضافه کرده است.

مجله: کتیبه بازگشتی – “ابر کامپیوتر” بیت کوین و BTC DeFi به زودی عرضه می شوند


نویسنده: Jesse Coghlan
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا