اخبار ارز دیجیتال

Starbucks تجربه NFT را اعلام کرد: خبرنامه Nifty، ۷-۱۳ سپتامبر

Sony Music در حال آماده شدن برای ورود به NFT است زیرا این شرکت برنامه های کاربردی علامت تجاری برای ضبط های صوتی و تصویری را ثبت کرده است.

در خبرنامه این هفته درباره نحوه آماده شدن Sony Music Entertainment برای مقابله با چالش توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) بخوانید. دریابید که چگونه خودروساز فورد قصد دارد وارد Metaverse شود و چگونه استارباکس زنجیره ای قهوه قصد دارد جایزه NFT را از طریق برنامه ای به نام Starbucks Odyssey راه اندازی کند.

در اخبار دیگر، بیاموزید که چگونه دولت ژاپن از NFT ها برای پاداش دادن به کارمندان دولتی که در استفاده از فناوری دیجیتال برای ارائه راه حل های محلی برتری دارند، استفاده می کند. و خلاصه این هفته Nifty News با کارت بیسبال Little League که مارک زاکربرگ، بنیانگذار متا را به نمایش می گذارد، فراموش نکنید.

Sony Music یک درخواست علامت تجاری برای موسیقی دارای گواهی NFT ثبت کرد

Sony Music Entertainment با ثبت یک علامت تجاری که موسیقی و هنرمندان را تحت پوشش Columbia Records که یک برچسب متعلق به Sony Music است، به NFT ابراز علاقه کرد. اعلام کرد که این برنامه هر دو ضبط‌های صوتی و تصویری را پوشش می‌دهد.

کوندودیس گفت که این شرکت از این علامت تجاری برای رسانه های مبتنی بر NFT، تولید موسیقی و پادکست، مدیریت هنرمندان و خدمات توزیع موسیقی استفاده خواهد کرد. جدای از این، این اپلیکیشن شامل بازاریابی، تبلیغات و توزیع پادکست ها و ضبط های صوتی و تصویری نیز می شود.

به خواندن ادامه دهید…

فورد با خودروهای مجازی و NFT برای ورود به متاورس آماده می شود

شرکت خودروسازی فورد موتور در حال آماده شدن برای متاورس و NFT است. این شرکت خودروسازی ۱۹ درخواست علامت تجاری بزرگ را در سراسر برندهای خودروی خود ثبت کرده است. برنامه ها محصولات مختلفی مانند Mustang، Escape، Expedition و F-150 Lightning را پوشش می دهند.

این شرکت همچنین قصد دارد کالاهای دیجیتالی قابل دانلود مانند قطعات خودرو تولید کند. به طور جداگانه، او اشاره کرد که این خودروساز ممکن است در حال برنامه ریزی برای ایجاد بازاری با NFT های مختلف و کلکسیون های دیجیتال باشد.

به خواندن ادامه دهید…

استارباکس از تجربه جدید NFT برای اعضای قهوه خبر می دهد

قهوه‌های زنجیره‌ای استارباکس اعلام کرد که قصد دارد به اعضای ایالات متحده اجازه دهد تا در پروژه‌ای به نام استارباکس اودیسه، NFT‌های تمبر دیجیتالی خریداری کنند و کسب کنند. با جمع آوری امتیاز بیشتر، تمبرها دسترسی به تجربیات منحصر به فرد را باز می کنند.

جوایز از شرکت در کلاس مجازی قهوه‌سازی تا دسترسی به رویدادهای اختصاصی استارباکس، مانند سفر به مزرعه قهوه این شرکت در کاستاریکا، متغیر است. NFT ها را می توان با انجام بازی هایی با مضمون قهوه یا با پذیرش چالش ها در Starbucks Odyssey که در اواخر سال ۲۰۲۲ راه اندازی شد به دست آورد.

به خواندن ادامه دهید…

دولت ژاپن برای پاداش دادن به کار دولت محلی، NFT صادر می کند

به غیر از کسب و کارها، دولت ها نیز به سمت NFT ها می روند. دولت ژاپن به هفت شهردار که در تابستان ۲۰۲۲ Digiden Koshien مورد تجلیل قرار گرفتند، به نشانه قدردانی از دستاوردهای کارمندان دولتی، NFT اهدا کرد.

این جایزه به کسانی اعطا شد که در حل مشکلات محلی با استفاده از فناوری دیجیتال، مانند پیشنهاد تحویل محلی توسط وسایل نقلیه الکتریکی و پلتفرمی که تغییرات ترافیک را با استفاده از دوربین‌های دستگاه تلفن همراه ردیابی می‌کند، برتری داشته باشند.

به خواندن ادامه دهید…

Nifty News: پاداش‌های DRAMA $، مجموعه پوستر شیت توکن‌سازی شده کارت لیگ کوچک Zuck، و موارد دیگر…

کارت بیسبال لیگ کوچک مارک زاکربرگ، رئیس متا، از طریق یک پلتفرم کلکسیونی دیجیتال به حراج گذاشته خواهد شد. این کارت زاکربرگ ۸ ساله را در لباس بیسبال با چوب بیسبال به تصویر می کشد. در این کارت ها مدیران متا دیده می شود، اما حراج توسط زاکربرگ تایید نشده است.

در همین حال، سازنده خودروهای لوکس لامبورگینی در حال عرضه دومین دسته از NFT است که برای کلکسیونرها کاربرد دارد. کسانی که در این ماه موفق به جمع آوری ۳ NFT ردیف معمولی می شوند، قبل از هر کس دیگری به قطره های نادر دسترسی خواهند داشت.

به خواندن ادامه دهید…

از اینکه خلاصه ما را از قابل توجه ترین تحولات این هفته در فضای NFT خواندید متشکریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال تحول، دوباره بررسی کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا