اخبار ارز دیجیتال

BlockFi به دنبال مجوز دادگاه برای تبدیل دارایی های فقط معاملاتی به استیبل کوین است

درخواست ورشکستگی وام دهنده رمزنگاری نشان دهنده گام دیگری به سمت بازگرداندن وجوه کاربران است که شرکت در ماه اوت شروع به کار کرد.

شرکت مالی منحل شده ارز دیجیتال BlockFi درخواستی را برای انتقال دارایی‌های تجاری از حساب‌های کاربری به استیبل کوین‌ها به منظور برداشت افراد به دادگاه ارائه کرده است. این درخواست گام دیگری به سمت بازگرداندن وجوه کاربران است که این شرکت در ماه اوت شروع کرده است.

در 29 آگوست، BlockFi به دادگاه ورشکستگی نیوجرسی پرونده داد تا اجازه تبدیل دارایی های به اصطلاح “فقط تراکنش” را به استیبل کوین بدهد. از آنجایی که دارایی های مورد نظر (الگوراند، بیت کوین کش، دوج کوین) را نمی توان به راحتی برداشت کرد، BlockFi مبادله یک بار این دارایی ها را با دلار جمینی (GUSD) یا سایر استیبل کوین ها پیشنهاد کرده است.

مربوط: ورشکستگی فصل 11 چیست؟اصول را درک کنید

طبق برنامه، میزان دارایی‌های فقط معاملاتی از 0.5 درصد کل دارایی‌های کیف پول کاربران BlockFi در ایالات متحده تجاوز نخواهد کرد. سایر دارایی های تجاری مانند Cardano، Solana و Avalanche به طور جداگانه توسط BlockFi International نگهداری می شوند.

کمیته اعتباردهندگان BlockFi که مورد تایید دادگاه قرار گرفته بود، درخواست شرکت را تایید کرد.

در سال 2022، BlockFi به همراه FTX، Celsius Network و Voyager Digital یکی از چندین شرکتی خواهد بود که برای محافظت در برابر ورشکستگی فصل 11 تشکیل پرونده می دهد. در نوامبر 2022، به طور موقت برداشت مشتری را به حالت تعلیق درآورد. در 16 آگوست، دادگاه برای اولین بار در 9 ماه گذشته به شرکت اجازه داد تا برداشت‌های خود را آغاز کند.

دادگاه همچنین طرح تجدید ساختار BlockFi را به صورت مشروط تایید کرد. این شرکت مجموعه هایی از شرکت هایی مانند Alameda Research، FTX، Three Arrows Capital، Emergent و Core Scientific را در اولویت قرار داده است. هفته گذشته، تیم حقوقی BlockFi تلاش کرد تا تلاش FTX برای جمع آوری صدها میلیون دلار برای بازپرداخت طلبکاران خود را خنثی کند.

بر اساس برآوردهای آوریل 2023، BlockFi تا 10 میلیارد دلار از بیش از 100000 طلبکار، شامل 1 میلیارد دلار به سه طلبکار اصلی و یک صندوق پوشش ریسک ارزهای دیجیتال ورشکسته، بدهی دارد. شامل 220 میلیون دلار تا 3AC.

مجله: صرافی های ارز دیجیتال واقعا با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: David Attlee

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا