🚨 اخبار ارز دیجیتال

شبکه SSV با قرار دادن ۱ میلیون اتر به نقطه عطف جدیدی می رسد

فهرست

  • شبکه SSV اعلام کرد که اتریوم مخاطره آمیز بیش از یک میلیون است
  • SSV Labs به اهداف نقشه راه ۲۰۲۴ خود نزدیک می شود

پلتفرم تایید توزیع شده متمرکز بر اتریوم، شبکه SSV جزئیات موفقیت جدیدی در بخش سهامداری اتر را به اشتراک می گذارد. از آنجایی که پروتکل تسلط خود را در بزرگترین شبکه اثبات سهام (PoS) جهان تقویت می کند، مقدار خالص ETH در شرط بندی از یک میلیون فراتر رفته است.

شبکه SSV اعلام کرد که اتریوم مخاطره آمیز بیش از یک میلیون است

شبکه SSV، ارائه‌دهنده و شبکه تأیید اعتبار اتریوم (ETH)، به نقطه عطف پیشرفت جدیدی رسیده است. تعداد کل ETH قفل شده در پروتکل سهامداری از یک میلیون فراتر رفت. بنابراین، TVL آن تنها هفت ماه پس از عرضه بیش از ۳ میلیارد دلار است.

تصویر توسط شبکه SSV

به‌علاوه، زیرساخت‌های سهام‌داری و راستی‌آزمایی موفقیت‌های زیادی را شاهد بوده‌اند. این شرکت نزدیک به ۳۰۰۰۰ اعتبار سنجی و بیش از ۷۰۰ اپراتور گره را برای پشتیبانی از یکپارچگی و عملکرد شبکه غیرمتمرکز خود استخدام کرده است.

شبکه SSV اکوسیستم مشارکت را ارتقا داده است. بیش از ۱۱۵۰۰ اعتبارسنجی ETH سهامدار (با داشتن بیش از ۱.۲ میلیارد دلار از مجموع ۳.۲ میلیارد دلار TVL) شرکا و ادغام آن در اکوسیستم بازسازی هستند.

این به کاربران انعطاف‌پذیری و دوام بیشتری نسبت به پلتفرم‌های سنتی غیر DVT می‌دهد. ادغام با شبکه SSV شامل Lido Finance، Ether.fi، P2P.org، Renzo و غیره است. و هر کدام دارای تعداد قابل توجهی اعتباردهنده هستند که در سراسر شبکه پخش شده اند.

همانطور که نماینده اکوسیستم شبکه SSV تاکید کرد، این نقطه عطف در را به روی فرصت های جدیدی برای سرمایه گذاران ETH در سراسر جهان باز می کند:

شبکه SSV با ایجاد فلسفه منبع باز، بدون مجوز و غیرقابل اعتماد جامعه اتریوم، استاندارد طلایی جدیدی را برای سهام ETH ایجاد می کند و صنعت را طوفانی می کند.

انتظار می‌رود رسیدن به یک میلیون ETH سهام، پذیرش بیشتر پلتفرم را به همراه داشته باشد و جایگاه شبکه SSV را در نمودارهای اکوسیستم اعتبارسنجی پیشرو در سهامداری و بازسازی مجدد تقویت کند.

آزمایشگاه SSV به اهداف نقشه راه ۲۰۲۴ خود نزدیک می شود

شبکه SSV به نقطه عطف مهمی در ریسک ETH رسیده است و به کاربران این فرصت را می دهد که از طریق افزایش امنیت برای برنامه ها و یک برنامه تشویقی گسترده، جوایز بیشتری کسب کنند.

همچنین شبکه SSV را به‌عنوان «زیرساخت حیاتی» در استقرار و بازسازی مجدد با توزیع اعتبار‌دهنده‌ها در میان اپراتورهای برتر گره اتریوم که در شبکه SSV فعالیت می‌کنند، مستحکم می‌کند.

همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد، شبکه SSV اخیراً نقشه راه میان مدت مفصل خود را اعلام کرد. دارای تعدادی پیشرفت های پیشرفته است.

مرتبط با

SSV.Network نقشه راه مقیاس بندی دقیق را اعلام می کند، Hardfork را معرفی می کند

این پلتفرم قرار است امسال تحت یک هاردفورک قرار گیرد که بر روی بهبود استحکام و عملکرد کلی سیستم متمرکز است.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا