اخبار ارز دیجیتال

تحلیلگر: VanEck، برنامه ARK “رسما” ساعت شروع را برای ETF های نقطه ای اتریوم نشان می دهد

جیمز سیفرت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، انتظار دارد که در روزهای آینده برای ETF های اتریوم بیشتری درخواست شود.

رقابت برای اولین صندوق قابل معامله در بورس اتریوم در ایالات متحده رسماً پس از تشکیل پرونده جدید ۱۹b-4 توسط بورس گزینه های هیئت مدیره شیکاگو (CBOE) آغاز می شود، که “در نهایت تصمیم SEC را آغاز می کند”.

در ۶ سپتامبر، CBOE دو پرونده ۱۹b-4 را با تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار ایالات متحده ارسال کرد و درخواست کرد که محصولات سرمایه‌گذاری ARK 21 Shares Ethereum ETF و VanEck Ethereum ETF در بورس BZX CBOE فهرست شوند.

جیمز سیفرت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، در یک سری توییت گفت که پرونده ۱۹b-4، برخلاف پرونده S-1 که قبلاً ثبت شده بود، به این معنی است که شمارش معکوس برای تصمیم گیری SEC آغاز شده است. سپس او اشاره کرد.

سیفرت گفت: “مسابقه #Ethereum ETF رسما اینجاست.”

فرم ۱۹b-4 توسط نهادهای خود نظارتی مانند بورس اوراق بهادار برای درخواست تغییر قوانین از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت می شود، در حالی که پرونده های S-1 برای فهرست کردن سرمایه گذاری های خاص در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده است. این فرم صرفاً نشان می دهد. قصد شرکت برای انجام این کار نشست ملی مبادلات

رگولاتورهای اوراق بهادار اکنون موظف به بررسی پرونده های ۱۹b-4 و تصمیم گیری هستند، اما SEC، مانند ETF بیت کوین Spot، می تواند تصمیم گیری را به تاخیر بیاندازد.

ARK Invest و ۲۱Shares برای ثبت S-1 با SEC در ۶ سپتامبر شریک شدند، در حالی که ثبت S-1 VanEck به جولای ۲۰۲۱ بازمی‌گردد.

از سوی دیگر، سیفرت من مشتاقانه منتظر آن هستم انتظار می‌رود در چند روز آینده، برنامه‌های کاربردی ETF اتریوم بیشتر شود.

مربوط: ETF اتر در انتظار – Grayscale، VanEck و فایل های SEC فایل های بیشتر

در ۱۷ آگوست، طبق گزارش‌ها، تنظیم‌کننده‌های اوراق بهادار قصد خود را برای تایید یک محصول سرمایه‌گذاری آتی اتریوم اعلام کردند، در حالی که چندین شرکت از جمله Grayscale Investments و BlackRock اکنون برای تایید بیت‌کوین ETF به رقابت می‌پردازند.

مجله: چگونه از ارزهای دیجیتال در بازارهای ناپایدار محافظت کنیم – بیت کوین OG و کارشناسان بحث می کنندنویسنده: Brayden Lindrea

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا