🚨 اخبار ارز دیجیتال

Spot Ethereum ETF: Consensys مورد قانع کننده ای را برای تایید ارائه می کند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Consensys، یک بازیگر پیشرو در فضای نرم‌افزاری بلاک چین و وب ۳، استدلال قانع‌کننده‌ای را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ارائه کرده است و از آن می‌خواهد اقدامات امنیتی پیشرفته‌ای را که در طراحی اتریوم تعبیه شده است، بشناسد و صندوق قابل معامله در بورس اتریوم را تایید کند. (ETF).

استدلال Consensys برای تایید ETF اتریوم

در نامه نظر خود به SEC، Consensys به نگرانی های مطرح شده توسط کمیسیون در مورد مکانیسم اجماع اثبات سهام (PoS) اتریوم و احتمال تقلب و دستکاری اشاره می کند.

پاسخ Consensys به رگولاتور بیان می‌کند که بررسی و نگرانی‌های SEC با توجه به اینکه ETF‌های مبتنی بر بیت‌کوین قبلاً برای تجارت توسط SEC تأیید شده‌اند، «کاملاً بی‌جا» هستند. آن‌ها استدلال می‌کنند که مکانیسم‌های ضد تقلب و ضد دستکاری موجود در PoS اتریوم قوی‌تر هستند و از مدل اجماع PoW بیت‌کوین در برابر دستکاری پیشی می‌گیرند.

نامه نظر دلایل کلیدی را که چرا SEC باید ادامه دهد و تاییدیه بدهد، برجسته کرد. Consensys اصرار داشت که حرکت اتریوم به PoS نهایی بودن تراکنش قابل اثبات را فراهم می کند و بلاک ها را قادر می سازد در یک بازه زمانی کوتاهتر در مقایسه با سیستم های PoW به طور غیر قابل برگشت تایید شوند.

مدل PoS شامل نقش‌های اختصاصی برای اعتبارسنجی بلوک است که از تمرکز کنترل جلوگیری می‌کند. او ادعا می کند که این امر خطر دستکاری را کاهش می دهد و یک لایه امنیتی اضافی را اضافه می کند. یکی دیگر از ملاحظات مربوط به طبقه بندی توسط لری فینک، مدیر عامل بلک راک نیز مطرح شد، که معتقد است حتی اگر اتریوم به عنوان یک امنیت برچسب گذاری شده باشد، یک ETF مبتنی بر اتر همچنان می تواند راه اندازی شود.

مقایسه تحمل خطای بیزانسی اتریوم با بیت کوین

شرکت نرم افزاری Web3 می گوید تحمل خطای بیزانسی اتریوم (BFT) بالاتر از بیت کوین است. او استدلال می‌کند که مکانیسم اتریوم برای جریمه اعتبارسنجی‌هایی که با نقض قوانین پروتکل، سهام خود را کاهش می‌دهند، یک عامل بازدارنده در برابر رفتارهای مخرب است. علاوه بر این، مدل PoS اتریوم نسبت به PoW بیت کوین از نظر انرژی کارآمدتر و سازگار با محیط زیست است.

Consensys قبل از تایید احتمالی درخواستی پرشور از تنظیم کننده دارد: “ما از SEC می خواهیم اقدامات امنیتی پیشرفته ای را که در طراحی اتریوم تعبیه شده است را به رسمیت بشناسد که نه تنها از معیارهای امنیتی و انعطاف پذیری مثال زدنی زیربنای ETP های مبتنی بر بیت کوین که قبلاً توسط Ethereum به رسمیت شناخته شده بود، فراتر می رود. SEC.» تصویب شد.»

علیرغم تاخیر مداوم ETF اتریوم توسط SEC، سهامداران منتظر تصمیم گیری در ماه های آینده هستند. صرف نظر از این موضوع، اتریوم همچنان به عنوان دومین ارز دیجیتال بزرگ با قیمت ۳۵۰۲.۴۳ دلار، به جذب خود ادامه می دهد.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا