اخبار ارز دیجیتال

تنظیم کننده کره جنوبی دستورالعمل هایی را برای توکن های امنیتی در سال 2022 آماده می کند

کره جنوبی بازار توکن امنیتی دیگری را که توسط بورس کره اداره می شود به دست خواهد آورد.

انتظار می رود دستورالعمل های توکن امنیتی کره جنوبی تا پایان سال 2022 منتشر شود. در همان زمان، یک بازار آزمایشی با سندباکس نظارتی قبل از نهادینه سازی رسمی راه اندازی خواهد شد.

سرویس نظارت مالی (FSC)، رئیس آژانس نظارت مالی کره جنوبی، یک سمینار سیاستی مشترک با خدمات نظارت مالی، بورس کره، مرکز سپرده گذاری اوراق بهادار کره و موسسه تحقیقات بازار سرمایه در 6 سپتامبر برگزار کرد. گزارش جمع بندی نتایج منتشر شد. سهامداران برای بحث در مورد استراتژی های ملی بیشتر برای صدور و توزیع توکن های امنیتی ملاقات کرده اند.

بازار سرمایه کنونی کشور و سیستم اوراق بهادار الکترونیکی کشور، تعریف قانونی از اوراق بهادار غیراستاندارد منتشر شده از طریق بلاک چین را شامل نمی شود، بنابراین FSC برای “حمایت از توسعه سالم بازارها و صنایع” تصمیم گرفت که لازم است دستورالعمل دیگری برای آن تهیه شود.

FSC قصد دارد دستورالعمل های توکن امنیتی را در سه ماهه چهارم 2022 توسعه و منتشر کند. پس از آن با بازنگری در قوانین موجود مانند قانون اوراق بهادار الکترونیکی و قانون بازار سرمایه نسبت به استقرار «نظام انضباط نماد اوراق بهادار» اقدام خواهیم کرد. .

بازار اوراق بهادار دیجیتال توسط بورس اوراق بهادار کره اداره می شود و سپرده گذاری اوراق بهادار کره، توکن ها را ثبت می کند و آنها را قبل از فهرست شدن ارزیابی می کند. در مرحله اول، رگولاتورها اجازه تجارت خارج از بورس را در مقیاس محدود خواهند داد.

مربوط: ناظر مالی کره جنوبی می خواهد قوانین کریپتو را “به سرعت” بررسی کند

این اعلامیه گام دیگری در مجموعه ای از ابتکارات نظارتی در کشوری است که دولت تازه منتخب ماموریتی برای ارتقای بازار کریپتو تعیین کرده است. در 1 سپتامبر، قانونگذاران کره جنوبی پیشنهاد کردند قانون ارتقای صنعت Metaverse را برای ترویج توسعه Metaverse در کره جنوبی تصویب کنند. یک طرح بلندپروازانه برای راه اندازی یک چارچوب جامع و محبوب رمزنگاری تا سال 2024 در ماه مه به مطبوعات درز کرد.

نویسنده: David Attlee

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا