اخبار ارز دیجیتال

وزارت امور خارجه کره تصویب قانون ویژه Metaverse را توصیه می کند

MSIT تایید کرده است که تحمیل مقررات قدیمی مانع رشد اکوسیستم جدید می شود.

وزارت علوم، فناوری و اطلاعات و ارتباطات کره جنوبی (MSIT) اعلام کرده است که قصد دارد از تحمیل قوانین سنتی بازی های ویدیویی بر متاورس دور شود. در عوض، این وزارتخانه تصمیم گرفته است دستورالعمل های جدیدی را برای تشویق رشد اکوسیستم های جوان صادر کند.

علاقه کره جنوبی به خرید Web3 و اکوسیستم Metaverse با سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری آن در ایجاد Metaverse در داخل مشهود است. به موازات این تلاش، MSIT تأیید کرد که تحمیل مقررات قدیمی مانع رشد اکوسیستم جدید می شود.

در اولین جلسه هیئت سیاست گذاری ملی داده، MSIT گفت: “ما در تنظیم خدمات جدید با قوانین موجود اشتباه نمی کنیم.” با این حال، هنوز بحث هایی در مورد تعیین متاورس به عنوان یک بازی ویدیویی وجود دارد.

این وزارتخانه تشخیص داده است که صنایع جدید مانند متاورس، رانندگی خودکار و پلتفرم‌های پخش OTT نیاز به تدوین مقررات جدید دارند. در مورد Metaverse، MSIT نگرانی خود را در مورد جلوگیری از رشد صنعت به دلیل عدم وجود مبنای قانونی و نهادی ابراز کرد. در اینجا ترجمه تقریبی از بیانیه مطبوعاتی است که این برنامه ها را آشکار می کند:

“دستورالعمل هایی را برای طبقه بندی محصولات بازی و Metaverse برای مقررات معقول و منسجم ایجاد کنید و در تصویب قوانین مربوطه (مانند تصویب قانون ویژه Metaverse) کمک کنید.”

پیش از این در 1 سپتامبر، اعضای کنگره از یک پیشنهاد رسمی برای تصویب قانون توسعه صنعت Metaverse برای حمایت از صنعت Web3 حمایت کردند.

مربوط: کره جنوبی حکم بازداشت دو کوون موسس ترا را صادر کرد

مقامات کره جنوبی ضمن حمایت از رشد فناوری جدید، به سرکوب کسانی که اکوسیستم Terra را اداره می کنند، ادامه می دهند.

دادستان های کره جنوبی، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Terraform Labs، Do Kwon را متهم کرده اند که بدون اطلاع سرمایه گذاران مبنی بر اینکه قیمت LUNA و USTC می تواند همزمان کاهش پیدا کند، روی این موضوع سرمایه گذاری کرده است.

در نتیجه، دادستان از مقامات درخواست کرد تا پاسپورت آقای کوون و سایر کارکنان ترا را باطل کنند.

نویسنده: Arijit Sarkar

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا