اخبار ارز دیجیتال

گزارش: قاضی کره جنوبی حکم افراد دخیل در سقوط Terra را رد کرد

طبق گزارش‌ها، قاضی در تصمیم‌گیری برای رد این حکم در نظر گرفت که یومو دارای اقامت و پیوندهای خانوادگی با کره جنوبی بود و قبلاً از خروج از کشور منع شده بود.

طبق گزارش ها، حکم یو مو، رئیس تیم تجاری Terraform Labs، ظرف ۴۸ ساعت پس از صدور رد شد.

بر اساس گزارش خبرگزاری کره یونهاپ در ۶ اکتبر، قاضی دادگاه ناحیه جنوبی سئول، هونگ جین پیو، گفت که درک “ضرورت و اهمیت” دستگیری یو دشوار است. گزارش شده است که دفتر دادستانی همان حوزه قضایی، مدیران Terraform Labs را در ۵ اکتبر به نقض قوانین بازار سرمایه متهم کرده و TerraUSD (UST) (اکنون TerraUSD Classic (USTC)) را متهم کرده است.

گزارش شده است که قاضی این تصمیم را با در نظر گرفتن این واقعیت اتخاذ کرده است که یو در کره جنوبی اقامت و روابط خانوادگی دارد و در حال حاضر از خروج از کشور منع شده است. علاوه بر این، او این سوال را مطرح کرد که آیا توکن های LUNA تحت قانون بازار سرمایه کره جنوبی به عنوان “اوراق بهادار قرارداد سرمایه گذاری” واجد شرایط هستند یا خیر. گزارش شده است که یو دخالت خود در عملیات و مدیریت یکی از برنامه های ربات خودکار Terra را که در مرکز رسوایی قرار داشت، مناقشه نمی کند.

یو اولین فردی بود که پس از فروپاشی Terra در ماه مه تحت پیگرد قانونی قرار گرفت. دادستان ها این اختیار را دارند که دوباره برای حکم بازداشت درخواست کنند.

در ماه سپتامبر، یک دادگاه کره جنوبی حکم بازداشت دو کوون، یکی از بنیانگذاران Terra را صادر کرد و پس از آن، اینترپل نام او را به لیست اعلامیه قرمز خود اضافه کرد. در زمان انتشار، محل نگهداری کوون مشخص نبود. بر اساس گزارش ها، بنیانگذار ترا ممکن است سنگاپور را ترک کرده باشد، اما وزارت امور خارجه کره جنوبی به او دستور داده است که گذرنامه خود را تسلیم کند و در غیر این صورت خطر لغو سند سفر بین المللی خود تا تاریخ ۲۰ اکتبر مزرعه برنج را تهدید می کند.

مربوط: Terra می تواند میراث قانونی مشابهی را برای Libra فیس بوک به جا بگذارد

شکایت علیه Kwon و Terra پیامدهای قانونی زیادی برای مشاغل در صنعت ارزهای دیجیتال داشته است. در ماه سپتامبر، معاون وزیر بازرگانی اندونزی پیشنهاد کرد که دو سوم مدیران و کمیسیون‌های ارزهای دیجیتال شهروند باشند.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا