🚨 اخبار ارز دیجیتال

وزارت خارجه کره جنوبی به دو کوون دستور داد پاسپورت خود را پس دهد

داکوون که اخطاریه اینترپل و حکم بازداشت علیه نام خود دارد، با سازمان های تحقیقاتی همکاری نکرده است.

وزارت خارجه کره جنوبی روز چهارشنبه به دو کوون، مدیر عامل شرکت Terraform Labs دستور داد گذرنامه خود را پس دهد.

بنیانگذاران فراری باید گذرنامه های کره ای خود را ظرف ۱۴ روز پس از دستور به مقامات تحویل دهند. در صورت عدم رعایت دستور، گذرنامه وی برای همیشه باطل می شود. این دستور رسمی همچنین هشدار می دهد که عدم رعایت آنها منجر به رد درخواست های صدور مجدد در آینده می شود.

بر اساس یک گزارش محلی دیگر، در مجموع برای شش کارمند آزمایشگاه Terraform، از جمله Kwon، دستور بازگشت گذرنامه صادر شده است.

مقامات کره جنوبی تلاش زیادی برای دستگیری آقای کوون انجام داده اند. یک دادگاه کره جنوبی حکم بازداشت کوون را در ۱۴ سپتامبر صادر کرد و پس از آن در ۲۶ سپتامبر یک اخطار قرمز برای اینترپل صادر شد. با این حال، محل اختفای فعلی او مشخص نیست.

Kwon پس از فروپاشی اکوسیستم Terra به یک چهره بسیار بحث برانگیز تبدیل شده است که منجر به از دست دادن بیش از ۴۰ میلیارد دلار از سرمایه سرمایه گذاران شد. حتی پس از صدور حکم بازداشت و اطلاع اینترپل به نام او، موسس فراری رمزارز ادعا کرد که مقامات در رابطه با تحقیقات با او تماس نگرفته‌اند.

مربوط: گزارش ها حاکی از آن است که پلیس کره جنوبی اولین نفر را که در ریزش Terra دخیل بوده دستگیر کرده است

ماه گذشته، داستان Dokwon مسیر متفاوتی پیدا کرد زیرا گزارش‌های محلی حاکی از آن بود که مقامات کره جنوبی خواستار مسدود کردن ۶۷ میلیون دلار بیت‌کوین شده‌اند که ظاهراً به یکی از بنیان‌گذاران آلوده مرتبط است. او به مدت دو سال از دو صرافی رمزارز ذکر شده در گزارش استفاده نکرده بود.

Terraform Labs، توسعه‌دهنده اکوسیستم Terra، ادعا کرده است که شکایت علیه Kwon بسیار سیاسی است و گفته است که در برابر فشار دولت تسلیم شده و تعریف خود از امنیت را گسترش داده است.نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا