اخبار ارز دیجیتال

گزارش: غول مالی کره جنوبی می خواهد در سال ۲۰۲۳ یک بورس دارایی مجازی ایجاد کند

Samsung Securities، Mirae Asset Securities و Shinhan Financial Investment از جمله غول های مالی هستند که در حال مذاکره با دولت برای راه اندازی بورس هستند.

بر اساس گزارشی که نشریه نیوزپیم کره جنوبی منتشر کرده، سامسونگ سکیوریتیز یکی از هفت شرکت کارگزاری بزرگ کره جنوبی است که برای ایجاد بورس دارایی مجازی درخواست تایید دولت کرده است. هدف این دو شرکت راه اندازی یک نهاد حقوقی و افتتاح بورس در نیمه اول سال آینده است. Newspim به نقل از یک مدیر ناشناس گفت که بحث در مورد این پروژه اکنون در حال نهایی شدن است.

طبق گزارش‌های محلی، Samsung Securities در حال بررسی نحوه توسعه و راه‌اندازی پلتفرم معاملاتی توکن اوراق بهادار است و سال گذشته نتوانست پرسنل لازم را تامین کند. Mirae Asset Consulting، وابسته به Mirae Asset Securities، بزرگترین بانک سرمایه گذاری و کارگزار سهام کره جنوبی بر اساس ارزش بازار، همچنین استعدادهایی را برای تحقیق و توسعه در ارزهای دیجیتال و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) استخدام می کند.

او همچنین به NH Investment Securities، KB Securities و Shinhan Financial Investment اشاره کرد. بانک KB امسال اعلام کرد که در حال آماده شدن برای راه اندازی اولین محصول سرمایه گذاری ارز دیجیتال کره جنوبی برای سرمایه گذاران فردی است.

مطالب مرتبط: مالیات کریپتو می تواند صبر کند، اما سکه رایگان ندارد: کره جنوبی ایردراپ را “مالیات هدیه” در نظر می گیرد

ایجاد مبادلات دارایی مجازی ممکن است با آزادسازی مقرراتی توسط دولت یون سئوک یول، که در ماه مارس روی کار آمد، تسهیل شود. در این گزارش آمده است که فشار برای ایجاد صرافی‌ها توسط شرکت‌های کارگزاری همراه با آماده‌سازی برای تصویب قانون چارچوب دارایی‌های دیجیتال است که هم توکن‌های امنیتی و هم غیرامنیتی را پوشش می‌دهد و مشخص می‌کند که دارایی‌های مجازی داخلی به کدام دسته تعلق دارند. . کمیسیون خدمات مالی این کشور در گذشته به دلیل تنظیم مبادلات ارزهای دیجیتال مورد انتقاد قرار گرفته است.

در اوایل ماه جاری، آژانس اطلاعات مالی کره جنوبی دریافت که ۱۶ صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در خارج از کشور، از جمله KuCoin، Poloniex و Phemex، بدون ثبت نام مناسب فعالیت می کنند و خواستار مسدود شدن وب سایت های آنها شد. ما تعدادی از اقدامات را انجام داده ایم.

نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا