🚨 اخبار ارز دیجیتال

بانک کره به MiCA نگاه می کند، می گوید مقررات آینده ممکن است دوباره به ICO ها اجازه دهد

ترجمه کره ای چارچوب نظارتی اتحادیه اروپا به بانک کره چیزی برای بررسی و به اشتراک گذاشتن نظرات خود در مورد محافظت از ICOها، استیبل کوین ها و نوآوری داد.

بر اساس گزارش های خبری محلی، بانک مرکزی کره جنوبی اعلام کرده است که عرضه اولیه سکه (ICO) بر اساس قانون چارچوب دارایی دیجیتال مجاز خواهد بود. این قانون جامع در سال ۲۰۲۳ معرفی و از سال آینده لازم الاجرا می شود.

بانک کره (BOK) در نظرات مربوط به ترجمه کره ای قانون بازار دارایی رمزنگاری اتحادیه اروپا (MiCA) که روز دوشنبه منتشر شد، درباره ICO ها بحث کرد. BOK گفت بسته نظارتی MiCA از کاربران و سرمایه گذاران بدون خفه کردن نوآوری محافظت می کند.

بانک مرکزی نوشت: “یک رویکرد متعادل برای تقویت بازار سالم از طریق معرفی یک سیستم نظارتی دارایی‌های رمزنگاری برای ارتقای نوآوری بلاک چین و دارایی‌های رمزنگاری شده، بدون اینکه مانع توسعه صنایع مرتبط از طریق مقررات بیش از حد شود، مورد نیاز است.” کشور کره.

در آینده، اگر قانون چارچوب دارایی های دیجیتال وضع شود، ICO دارایی های رمزنگاری داخلی باید به صورت نهادی مجاز باشد.

کره جنوبی ICO های داخلی را در سال ۲۰۱۷ در اوج “شیدایی” ICO ممنوع کرد که منجر به محدودیت هایی در سراسر جهان شد. این تصمیم از همان ابتدا بحث برانگیز بود. از زمان اعمال این ممنوعیت، شرکت‌های کریپتو کره جنوبی دارایی‌های رمزنگاری جدید را در خارج از کشور منتشر کرده و آن‌ها را در کره جنوبی از طریق مبادلات داخلی به فروش می‌رسانند.

مرتبط: ناظر مالی کره جنوبی ده ها وب سایت صرافی ثبت نشده را مسدود می کند

علاوه بر این، BOK در مورد رویکرد MiCA به مقررات استیبل کوین اظهار داشت: «با توجه به اینکه کاربران در حادثه Luna-Terra آسیب زیادی دیدند، لازم است مقررات سطح MiCA برای استیبل کوین‌ها اتخاذ شود.»

“نقش ها و مسئولیت های بانک کره، مقامات پولی، استیبل کوین ها و غیره باید هنگام تصویب قانون اساسی در مورد دارایی های دیجیتال روشن شود.”

استیبل کوین ها در ماه های اخیر پس از آغاز تحقیقات اعضای کنگره در مورد سقوط Terra (LUNA) مورد توجه دولت کره جنوبی قرار گرفته اند. یون سئوک یول، رئیس جمهور کره جنوبی، یکی از اعضای حزب محافظه کار «قدرت خلق»، مقررات زدایی از صنعت ارزهای دیجیتال را به موضوعی در مبارزات انتخاباتی خود در آستانه انتخابات ماه مارس تبدیل کرده است.

نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا