اخبار ارز دیجیتال

گزارش: مقامات کره جنوبی ۱۶ نفر را دستگیر کردند که در تراکنش ۲ میلیارد دلاری رمزنگاری شرکت داشتند

بر اساس گزارش ها، بیش از ۲۸۳ میلیون دلار از ۲ میلیارد دلار تراکنش های ارزهای دیجیتال از طریق موسسات غیرقانونی انتقال پول انجام شده است.

مقامات گمرک کره جنوبی ۱۶ نفر را دستگیر کرده اند که در معاملات غیرقانونی ارز خارجی مربوط به دارایی های رمزنگاری به ارزش حدود ۲ میلیارد دلار شرکت داشتند.

خبرگزاری کره جنوبی نیوزیس روز سه شنبه گزارش داد که مقامات گمرک کره جنوبی دو فرد ناشناس را متهم به تجارت غیرقانونی کرده اند، هفت نفر را به دلیل سهل انگاری جریمه کرده اند و هفت نفر باقی مانده را مجازات کرده اند.از فوریه، تحقیقات سرویس گمرک کره نشان داد که بیش از ۲.۷ مورد تریلیون وون (تقریباً ۲ میلیارد دلار در زمان اعلام) مربوط به تراکنش با صرافی‌های ارزهای دیجیتال داخلی و خارجی جمع‌آوری شده است.

بیش از ۳۸۰ میلیارد وون (۲۸۳ میلیون دلار) تراکنش گزارش شده از طریق موسسات غیرقانونی انتقال پول انجام شده است. بر اساس این گزارش، اتهامات علیه این دو فرد بر اساس قانون معاملات ارزی کره جنوبی است، قانونی که در سال ۲۰۱۷ اصلاح شد و نهادهای درگیر در معاملات ارزهای دیجیتال را ملزم به دریافت تأییدیه نظارتی از کمیسیون خدمات مالی می کند. (وجود دارد)).

مربوط: کره جنوبی مالیات ۲۰ درصدی بر سود کریپتو را تا سال ۲۰۲۵ به تعویق انداخت

در ۱۸ آگوست، واحد اطلاعات مالی کره جنوبی ۱۶ ارائه دهنده خدمات دارایی های رمزنگاری شده در این کشور از جمله KuCoin، Poloniex و Phemex را سرکوب کرد. رگولاتور مدعی شد که صرافی بدون ثبت به فعالیت های تجاری پرداخته است و گفت که می تواند بر این اساس جریمه و حبس اعمال کند.

پس از اعلام کمیسیون خدمات مالی کشور در ماه ژوئیه، شرکت های رمزنگاری مستقر در کره جنوبی باید تا ۲۴ سپتامبر ثبت نام کنند در غیر این صورت با پیگرد قانونی و جریمه مواجه خواهند شد. پارلمان این کشور همچنین چندین قانون معلق دارد که می تواند بر صنعت ارزهای دیجیتال و بلاک چین تأثیر بگذارد.

نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا