اخبار ارز دیجیتال

کره جنوبی حکم بازداشت دو کوون موسس ترا را صادر کرد

دادگاهی در سئول، کره جنوبی، حکم بازداشت آقای کوون و پنج نفر دیگر را که در حال حاضر در سنگاپور هستند صادر کرده است.

جامعه Terra Luna Classic (LUNC) خوشحال است زیرا رمز Terra Luna Classic (LUNC) می تواند احیا شود، اما دو کوون، بنیانگذار آزمایشگاه Terraform در حال حاضر با حکم بازداشت مقامات کره جنوبی مواجه است.

طبق گزارش ها، دادگاهی در سئول حکم بازداشت کوون و پنج نفر دیگر را که اکنون در سنگاپور هستند صادر کرده است. دفتر دادستانی کره جنوبی گفت که بنیانگذار Terra قانون بازار سرمایه این کشور را نقض کرده است. من با یک اتهام روبرو هستم.

در ماه مه، آنچه که جامعه Terra برای اولین بار به آن مشکوک شد حمله FUD بود، تبدیل به یکی از ویرانگرترین سقوط‌های بازار در تاریخ ارزهای دیجیتال شد که میلیون‌ها دارایی را به سرمایه‌گذاران Terra USD (UST) تحمیل کرد و اکنون به Terra Classic USD (USTC) تغییر نام داده است. – و Terra (LUNA) نیز به Terra Luna Classic (LUNC) تغییر نام داده است. استیبل کوین UST شروع به دور شدن از میخکوب دلار کرد و در ماه ژوئن به رکورد 0.006 دلار سقوط کرد.

جدا از UST، LUNA، دارایی‌ای که در آوریل به 119.18 دلار رسید، به پایین‌ترین حد خود یعنی 0.0000009 دلار سقوط کرد و خط تلفن خودکشی را در انجمن Reddit پروژه ایجاد کرد.

سقوط Terra همچنین بر پروتکل‌های مختلف مالی غیرمتمرکز (DeFi) تأثیر گذاشت و منجر به کاهش بیش از 80 درصدی پروژه‌های مرتبط با استیبل کوین شد.

مربوط: صرافی به خاطر پست «دیگر روابط عمومی هیچ برگر» در مورد سوخت مالیاتی LUNC آتی مورد انتقاد قرار گرفت

در 17 آگوست، کوون یک وکیل از یک شرکت حقوقی مستقر در کره جنوبی تنها چند روز پس از آن که مقامات گفتند هنوز با او تماس نگرفته‌اند، استخدام کرد. بر اساس گزارش ها، بنیانگذاران Terra نامه انتصاب خود را به بخش مسئول تحقیق در مورد سقوط Terra ارسال کرده اند.

بنیانگذار Terra در 16 آگوست سکوت خود را شکست و سعی کرد نام خود را در میان اتهامات مختلف پاک کند. اما علی‌رغم تلاش‌های Kwon، اعضای انجمن از مدیر عامل Terra انتقاد کردند و وضعیت او را با خالق Tornado Cash مقایسه کردند که به دلیل نوشتن کد حریم خصوصی دستگیر شد.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا