اخبار ارز دیجیتال

خزانه دار کارولینای جنوبی برای “سفر حقیقت یاب” بیت کوین به السالوادور می رود

گزارش شده است که مقامات ایالتی هزینه این سفر را با سرمایه شخصی خود پرداخت کرده اند، از جمله بحث درباره بیت کوین با مقامات دولتی و بررسی برنامه های سواد مالی.

کرتیس لوفتیس، خزانه دار کارولینای جنوبی، پنج روز را در السالوادور به عنوان بخشی از “اکسپدیشن” ارز دیجیتال گذراند.

لوفتیس بخشی از هیئتی است که شامل رهبران تجاری کارولینای جنوبی، مقامات بهداشتی محلی، و افرادی است که “علاقمند به گسترش فناوری ارزهای دیجیتال و بلاک چین” هستند، طبق اعلامیه 5 اکتبر. فهم. تلاش کشورها برای پذیرش بیت کوین (BTC). از زمانی که قانون بیت کوین السالوادور در سپتامبر 2021 اجرایی شد، ارزهای دیجیتال در کنار دلار آمریکا به ارز قانونی در این کشور آمریکای مرکزی تبدیل شدند.

گزارش شده است که لوفتیس هزینه این سفر را با سرمایه شخصی خود پرداخت کرده است، از جمله بحث درباره بیت کوین با مقامات دولتی و تحقیق در مورد برنامه آموزش سواد مالی کشور. به گفته خزانه دار، بازدید از السالوادور در حالی انجام شد که قانونگذار کارولینای جنوبی راه هایی را برای حمایت از پذیرش ارزهای دیجیتال و بلاک چین در این ایالت بررسی کرد.

متغیرهای زیادی برای در نظر گرفتن وجود دارد، اما مردم کارولینای جنوبی، به ویژه در جوامع روستایی، چگونه به استفاده از بیت کوین واکنش نشان می دهند؟ فکر کردن به مزایا، فردی که با ما نیز سفر کرده، هیجان انگیز است.

مربوط: ابتکار مردمی آموزش بیت کوین را به جوامع سراسر آمریکا می آورد

گزارش‌ها حاکی از آن است که حدود 20 درصد از مردم سالوادور از طریق کیف پول Chivo از بیت‌کوین استفاده می‌کنند و نایب بوکله، رئیس‌جمهور سالوادور می‌گوید که دولت تا ژوئیه 2381 بیت‌کوین در اختیار دارد. با بازار کریپتو در مرکز شهر، ارزش کل سرمایه گذاری بیت کوین کشور از سپتامبر 2021 بیش از 55 درصد کاهش یافته است که در زمان انتشار حدود 48 میلیون دلار ارزش داشت.

کوین تلگراف با کورتیس لوفتیس تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد. این داستان به روز خواهد شد.نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا