اخبار ارز دیجیتال

نماد راگبی آفریقای جنوبی، سیا کولیسی، کمپین تبلیغاتی جدید کریپتو را عنوان می کند

کاپیتان Springbok در یک کمپین تبلیغاتی جدید ظاهر می شود که موضع بلندمدتی را در مورد سرمایه گذاری های ارزهای دیجیتال در آفریقای جنوبی تبلیغ می کند.

سیا کولیسی، کاپیتان ملی راگبی، یک کمپین تبلیغاتی آموزشی دو ساله برای ارزهای دیجیتال در آفریقای جنوبی را رهبری خواهد کرد.

Springbok Skipper در راه اندازی این کمپین با صرافی جهانی ارزهای دیجیتال Luno همکاری کرده است. این مجموعه دارای یک سری تبلیغات تلویزیونی است که نگرش های سرمایه گذاری بلندمدت را نسبت به ارزهای دیجیتال ترویج می کند.

کولیسی محور اولین تبلیغ کمپین جدید بود که در سومین مسابقه اسپرینگ باکس در مسابقات قهرمانی راگبی مقابل استرالیا در ۲۷ اوت پخش شد.

این آگهی تبلیغاتی دلچسب، شباهت هایی بین برنامه بازی بلندمدت و برنامه مالی او برای حرفه راگبی او ایجاد می کند، در حالی که همچنین نشان می دهد که یک طرف خوب که سرعت خود را توسط یک مربی شخصی آزمایش می کند.

بیانیه ای از کاپیتان Springbok جذابیت تلاش های Luno برای در دسترس قرار دادن سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال برای کاربران جدیدی که با این فضا ناآشنا هستند را برجسته می کند.

من مانند بسیاری از آفریقای جنوبی، تازه وارد سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال هستم و قبل از تصمیم به شراکت با Luno باید تحقیقاتی انجام می‌دادم.

ماریوس ریتز، مدیر کل لونو آفریقا، رکود فعلی در بازار کلی ارزهای دیجیتال را به عنوان مثال خوبی برای سرمایه‌گذاران برای کوچک‌نمایی و تمرکز بر سرمایه‌گذاری‌های بلندمدت در این فضا برجسته کرد.

با بزرگ‌نمایی، فراز و نشیب‌ها پتانسیل اساسی ارزهای دیجیتال برای بهبود سیستم مالی جهانی را تغییر نمی‌دهند، چیزی که زیربنای ارزش بلندمدت آن‌ها است. یعنی نگهداری، نه تجارت.

رایتز افزود، با توجه به اینکه فضا هنوز در مراحل اولیه خود است، در نظر گرفتن چشم انداز بلندمدت به سرمایه گذاران کمک می کند تا نوسانات کوتاه مدت قیمت را بهتر مدیریت کنند.

پلتفرم مبادلات و معاملات ارزهای دیجیتال آفریقای جنوبی، لونو، با راسی اراسموس، مدیر راگبی اسپرینگ‌بوک، برای کمپین تبلیغاتی دیگری که به کاربران آموزش می‌دهد چگونه روی زمین برنج بیت کوین (BTC) مبارزه کنند، همکاری کرده است.

این شرکت همچنین در ماه می ۲۰۲۰ یک حمایت مالی پرسود و بالقوه برای اولین بار در صنعت از نشان شایستگی گلف آفریقای آفتابی تور آفریقا اعلام کرد.

نویسنده: Gareth Jenkinson

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا