اخبار ارز دیجیتال

حراج Sotheby’s “غاز” NFT دیمیتری سرنیاک از مجموعه 3AC به قیمت 6.2 میلیون دلار

دوره های اندرو تیت
خرید تلگرام پرمیوم


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

سو ژو و کایل دیویس ابتدا آثار هنری دیجیتال “غاز” را در آگوست 2021 به قیمت تقریبی 5.8 میلیون دلار در اتر خریداری کردند.

خانه حراج ساتبی یک قطعه هنر دیجیتال از مجموعه صندوق سرمایه گذاری شکست خورده رمزارز Three Arrows Capital (3AC) را به قیمت بیش از 6 میلیون دلار فروخته است.

بر اساس سوابق حراج به روز شده در 15 ژوئن، “غاز” دیمیتری سرنیاک به قیمت کمی بیش از 6.2 میلیون دلار، حدود 5.4 میلیون دلار به علاوه یک حق بیمه ساتبی فروخته شد. اثر هنری توکن غیر قابل تعویض (NFT) بخشی از مجموعه دیجیتالی 3AC بود که در سال 2021 مونتاژ شد. سو ژو و کایل دیویس، بنیانگذاران 3AC، “غاز” را در آگوست 2021 به قیمت 1800 اتر (ETH) خریداری کردند که در آن زمان حدود 5.8 میلیون دلار بود.

سایر قطعات این مجموعه که توسط ساتبی به حراج گذاشته شده اند عبارتند از CryptoPunks #291، #6574، #8950، و Larva Labs Autoglyph #218.گزارش در شبکه های اجتماعی پیشنهاد شد پانک ها هر کدام 75000 تا 90000 دلار فروخته شدند.

به عنوان یکی از اولین خانه‌های حراج بزرگ که در سال 2021 یک بازار اختصاصی برای آثار هنری دیجیتال و NFT راه‌اندازی کرد، Sotheby’s بسیاری از آثار مرتبط با کاربران ارزهای دیجیتال را به بیش از میلیون‌ها دلار فروخت. NFT اولین توییت جک دورسی، مدیرعامل سابق توییتر و نسخه خطی اصلی کتابی که اصطلاح “metaverse” را ابداع کرد، از خانه حراج گذشت.

مربوط: Sotheby’s فروش هنر دیجیتال Glitch را مجدداً راه اندازی کرد، گیمرهای تازه کار 49000 دلار NFT و موارد دیگر کشف کردند

3AC در طول سقوط بازار 2022 سقوط کرد و از آن زمان اطلاعات کمی در مورد مکان زو و دیویس وجود دارد. در ماه آوریل، این دو از راه‌اندازی یک صرافی جدید، OPNX حمایت کردند، که ادعا می‌کردند برای «کمک کردن» بوده است.[ing] اما سرمایه گذاران ناراضی 3AC همچنان این جفت را از طریق دادگاه های مختلف در ایالات متحده و خارج از کشور هدف قرار می دهند، زیرا پلتفرم هایی مانند FTX و Celsius سقوط می کنند.

مجله: جوزی بلینی، خالق NFT، پیشگام هنر NFT می خواهد مغز خود را بارگذاری کند تا بتواند برای همیشه زنده بماندنویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا