اخبار ارز دیجیتال

حل کرد!مالک مرموز کیف پول غول پیکر Axie Infinity SLP فاش شد

پس از ابراز نگرانی اولیه در مورد کیف پول، مایکل بنکو گفت که خوشحال است که پاسخی رسمی در مورد کیف پول مرموز نهنگ داشته باشد.

پس از گمانه زنی های فراوان، کیف پولی با بیش از ۲۲ میلیارد مجموع عرضه توکن درون بازی Smooth Love Potion (SLP) Axie Infinity به عنوان آدرسی متعلق به بایننس شناسایی شد.

این کیف پول اولین بار توسط مایکل بنکو، بازیکن Axie Infinity و یکی از بنیانگذاران این فناوری برجسته شد. او ابراز نگرانی کرد که SLP بیش از ۵۰ درصد از کل عرضه در گردش را تشکیل می دهد. این می تواند بر اکوسیستم بازی تأثیر بگذارد.

پس از گزارش Cointelegraph در مورد این موضوع، جف زرین، یکی از بنیانگذاران Axie Infinity، در توییتر تایید کرد که این آدرس یک “قرارداد دروازه بایننس رونین” است.

بیانیه قبلی ارسال شده به Cointelegraph توسط الکساندر لارسون، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل Sky Mavis، به سادگی بیان می کرد که این کیف پول متعلق به Sky Mavis یا Axie Infinity نیست.

این زیرلین بود که بالاخره مشکل را حل کرد. او گفت: این در واقع معامله دروازه بایننس رونین است. “

بنکو در گفتگو با کوین تلگراف گفت که از نتیجه نهایی خوشحال است. او نه تنها پاسخ هایی را که به دنبالش بود دریافت کرد، بلکه مستقیماً با جیلین ارتباط برقرار کرد.

ما برخی از رهبران نظری کلیدی داشتیم که بسیار تهاجمی بودند. […] برای کسانی از شما که امروز من را در توییتر دنبال کردند، من واقعا به اولین داستانم افتخار می کنم […]همچنین فکر می‌کنم ارزش این را دارد که Sky Mavis در یک نظر رسمی به جامعه توضیح دهد که این کیف پول چیست. الان دارند

بنکو در یک تاپیک توییتری اشاره کرد که قبل از اینکه کیف پول مورد توجه رسانه‌ها قرار بگیرد، بدون شانس زیاد از افرادی مانند Sky Mavis توضیح خواسته است.

مربوط: به گفته CZ، مدل جدید گیم‌فای رایگان «پرخطر» است

بایننس پل‌های مختلفی را به اکوسیستم Axie Infinity ارائه می‌کند، صرافی که به کاربران اجازه می‌دهد دارایی‌های خود را از بازی به صرافی خارج کنند و بالعکس.

این شرکت شراکت بلندمدتی با Axie دارد که قبلاً با ایجاد پلی برای کاربران برای خارج کردن دارایی‌های خود از بازی پس از هک ۶۰۰ میلیون دلاری در ماه مارس، به پروژه کمک کرد.

نویسنده: Brian Quarmby

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا