🚨 اخبار ارز دیجیتال

سولانا و XRP در میان خروج بیت کوین، افزایش ۴.۵ میلیون دلاری را جذب می کنند

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس آخرین گزارش CoinShares، سولانا (SOL) و XRP در بحبوحه علاقه فزاینده به آلت کوین ها نسبت به بیت کوین، جریانی معادل ۴.۵ میلیون دلار ایجاد کردند.

بر اساس گزارش کوین‌شیر، بیت‌کوین هفته گذشته جریان‌های خروجی را تجربه کرد گزارشبه نظر می رسد سرمایه گذاران در حال تخصیص مجدد دارایی های خود هستند. Solana و XRP به عنوان ذینفعان این تغییر ظاهر شدند و به ترتیب ۴.۱ و ۰.۴ میلیون دلار درآمد داشتند.

محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال برای سومین هفته متوالی خروجی کل ۴۳۵ میلیون دلاری را ثبت کردند. جریان خروجی عمدتاً بر روی بیت کوین و اتریوم متمرکز بود که به ترتیب ۴۲۳ و ۳۸ میلیون دلار را ثبت کردند.

نگاهی دقیق‌تر نشان می‌دهد که اکثریت خروجی بیت‌کوین از ETF Grayscale بوده است که به‌طور شگفت‌انگیزی خروجی ۴۴۰ میلیون دلاری را تجربه کرده است که پایین‌ترین رقم در ۹ هفته گذشته است.

جریان های خروجی از Grayscale همچنان به کندی ادامه می دهند، در حالی که جریان های ورودی از ETF های جدید کاهش یافته است. تنها هفته گذشته ۱۲۶ میلیون دلار ورودی داشته است. نسبت به هفته قبل ۲۵۴ میلیون دلار کاهش داشته است.

در میان سرد شدن جریان های ورودی بیت کوین، طیف گسترده ای از آلت کوین ها شاهد جریان های ورودی بودند زیرا سرمایه گذاران محصولات سرمایه گذاری چند ارز دیجیتال را انتخاب کردند.

این توزیع مجدد وجوه می تواند پیامدهای گسترده ای برای بازار ارزهای دیجیتال داشته باشد. این می‌تواند نشان‌دهنده این باشد که سرمایه‌گذاران فراتر از بیت‌کوین به دنبال ایجاد یک سبد ارزهای دیجیتال متنوع‌تر هستند. اگر این روند ادامه یابد، ممکن است آلتکوین ها سلطه بیت کوین را از دست بدهند.

در حالی که معامله گران و سرمایه گذاران برای نشست بزرگ فدرال رزرو در اواخر این هفته آماده می شوند، احساسات فعلی بازار همچنان ترکیبی از احتیاط و انتظار است. انتظارات در مورد نشانه احتمالی این نشست در مورد نرخ های بهره بالاتر در بلندمدت در حال افزایش است که باعث می شود شرکت کنندگان بازار خود را برای پیامدهای بالقوه برای دارایی های دیجیتال آماده کنند.

در زمان نگارش این مقاله، سولانا در ۲۴ ساعت گذشته با ۴.۸۰ درصد کاهش به ۱۳۵.۲۲ دلار رسیده است. XRP نیز در همان دوره زمانی با ۲.۲۰ درصد کاهش به ۰.۵۰۸۱ دلار رسید. بیت کوین پس از رسیدن به پایین ترین سطح یک هفته ای ۶۱۹۲۸ دلاری در جلسه معاملاتی امروز با ۱.۶۵ درصد کاهش به ۶۲۳۵۶ دلار رسید.


منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا