اخبار ارز دیجیتال

Solana Tech Developer Coral 20 میلیون دلار جمع آوری کرده و قصد دارد پروتکل “xNFT” را راه اندازی کند.

Coral خالق چارچوب توسعه Anchor است که ابزارهای قرارداد هوشمند boilerplate و سایر منابع را برای توسعه دهندگان Solana فراهم می کند.

کورال، توسعه‌دهنده اکوسیستم سولانا، یک دور سرمایه‌گذاری ۲۰ میلیون دلاری با حمایت بزرگترین صندوق سرمایه‌گذاری در صنعت ارزهای دیجیتال را تکمیل کرده است که در اواخر این ماه یک کیف پول تعاملی جدید را راه‌اندازی می‌کند.

کورال روز چهارشنبه اعلام کرد دور سرمایه‌گذاری توسط FTX Ventures و Jump Capital با مشارکت سرمایه‌گذارانی از جمله Multicoin Capital، Anagram و K5 Global انجام شد. کورال گفت که از این بودجه برای ایجاد ظرفیت داخلی و عرضه محصول شاخص خود، کوله پشتی، استفاده خواهد کرد.

گفته می شود کوله پشتی یک کیف پول تعاملی است که یک «تجربه بومی رمزنگاری» را از طریق به اصطلاح توکن های غیرقابل تعویض زنده (xNFT) ارائه می دهد. Coral xNFT ها را شبیه به برنامه های کوچک ارائه شده توسط برنامه پیام رسانی محبوب چینی WeChat توصیف می کند. xNFT یک پورتال برای هر برنامه، بازی یا دارایی ساخته شده بر روی هر بلاک چین فراهم می کند.

روز چهارشنبه، کوله پشتی در نسخه بتا خصوصی در دسترس قرار گرفت و به اعضای Discord اولویت دسترسی داد. کورال ادعا می کند که بیش از ۱۰ پروژه از بزرگترین پروژه های سولانا در حال حاضر پروژه هایی در حال توسعه فعال در کوله پشتی دارند.

Coral در Solana به عنوان خالق چارچوب توسعه Anchor شبکه فعال است که ابزارهای راحت تری را برای ایجاد قراردادهای هوشمند در اختیار توسعه دهندگان قرار می دهد. آرمانی فرانته بنیانگذار Coral می گوید هدفش این است که کوله پشتی را به پورتال پیش فرض اکوسیستم سولانا تبدیل کند.

مربوط: Microsoft، Avalanche و Polygon به بودجه ۲۰ میلیون دلاری برای راه اندازی Web3 Automation می پیوندند

سولانا علیرغم اینکه دچار قطعی های مکرر شبکه شده است، همچنان از نظر فعالیت غالب است. همانطور که توسط کوین تلگراف گزارش شده است، تراکنش های روزانه سولانا در سه ماهه دوم از اتریوم پیشی گرفته است. داده‌های نانسن نشان می‌دهد که تراکنش‌های روزانه سولانا از آوریل تا ژوئن به طور مداوم افزایش یافته است و در نهایت تا پایان سه ماهه به ۴۰ میلیون تراکنش روزانه رسید.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا